Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
DzikRomanianin
-1

@niki123: chyba siedzi dziś jako ostatnia tuż przed skrzyżowaniem na Maszewo. Całkiem dobrze wygląda jak się przejeżdża obok. Podjedź ktoś i daj opinie serwisu i ogólnych wyrażeń.

 
Majsterpol
0

Byłem u blondyny ostatnio też na lodziku, ciągnie mocno, godzinę wczesniej ja ruchalem to lodzik trwał dosyć długo ale nic nie marudziła. Jakbym miał bliżej to bym ją codziennie ruchal

 
125
0

@DzikiRoman88: ta niższa pierwsza po lewej od Sz-na to jakaś masakra ale jadąc dalej po lewej masz wysoką blondi(to ta z Pegeota)tam możesz się zatrzymać jest ok tylko ona nie stoi w poniedziałki.

 
DzikRomek9
-5

@DzikiRoman88: wyruchalem ladyboya aż spuściła się pięknie w runo leśne. Piękna sprawa dla konesera tych klimatów.

 
DzikiRoman8
0

@bubblebrown: kiedyś więcej wołała teraz ceny takie same jak zwykłe dziewczyny 100/150/200. Ja mam dość grubego to dla mnie dupsko ciasne.

 
DzikRoman8
0

Jakieś opinie o tych dwóch nowych przed zjazdem na Strumiany po lewej stronie? Z daleka i przejazdem z daleka wydają się mlde i w miarę atrakcyjne...

 
Qweqwe
0

Jechałem wczoraj i stały cztery. Skusiłem się na małą szczupłą Bułgarke, dziewczyna spoko ale 100 za samego loda w gumce gdzie głównie trzepie ręką i trochę końcówkę bierze do ust to za dużo.

Zaloguj / zarejestruj