Wyremontowana Chociwelka
Stoi coś? Coś polecacie Pany? Która Pani dobra w fachu ?
Stoi coś? Coś polecacie Pany? Która Pani dobra w fachu ?
Jest po co jechać dziś?
Stoi coś? Coś polecacie? Która Pani dobra...
Ma ktoś namiary na ciasną_cipe 69 ?
Coś się dziś kręci ??
Siemanko stoją dzisiaj ??
Są dzisiaj panny
Dzieję się coś dziś
Dzisiaj stoją cztery dwie Bułgarki standardowo na parkingu Leśnym I za wiaduktem blondyna ale jeśli chodzi o nią to cennik masakra w porównaniu z tym co daje nie ma szału
@Ewmg700: to jaki na cennik
@Xxxx88: 200/300/400 o ile dobrze pamiętam z tamtego roku jak pytałem ją o cennik. Zrezygnowałem chociaż całkiem nieźle się prezentowała na tle śniadych koleżanek. Takie 7,5/10, ale ze fajnie ubrana to niech ma za całokształt 8/10.
@Dzikson87: kwestia gustu ja jak usłyszałem od niej cennik poszedłem na domówkę i za 400 piękna laska, prysznic i dwa razy
Pytanie z innej beczki . Gdzie w kamieniu pomorskim lub Stargardzie są jakieś kluby z panienkami ?
W niedziele gdzie spotkam jakieś panie????
Ale się dziś wysypało lasek. Ze 4/5 nieco bardziej okrągłych lasek, ale na samym końcu jadąc od Szczecina stała tak śliczna blondyneczka. Ciałko akurat do schrupania. Jeśli ktoś był niech da znać z wrażeń
@GTSv6: z daleka miod, co do reszty normalnie ale cennik od 200 w górę, nieproporcjonalnie
hej szwagry ktoś był u panny jaka cena warto
Dziś były jakieś grube Bułgarki i jakaś długowłosa blondi
@pochujufest: dziś 4 Bułgarki ze starej ekipy i Polka z Tourana, czyli szkoda paliwa na wycieczkę. Wypaliłem 2 litry za Was i wracam do jaskini konia zbić.
Mozna cos po północy znaleźć?
Sa jakieś sympatyczne na dzisiaj wieczór ? Priv
Ktoś jakieś namiary na jakaś pannę?
Witam szwagry 🙂 Słoneczko wyszło to i na jakieś sarenki by się pojechało. Coś na Chociwelce jest dziś ?
Witam, szwagry mam na trasę około 100km warto jechać czy szkoda czasu i paliwa
Co stoi dziś ciekawego?
Piszcie priv
Hej jesteś jakąś pani jeszcze?
Szwagry oprócz chociwelki, boryka i poznańskiej gdzieś coś jeszcze stoi?
Jakie obecnie stawki?
Dziś trzy stoją ale blondi najlepiej wygląda warto ja brać ?
Czy dziewczyny stoją tylko przy glownej drodze czy tez na zjezdzie na strumiany ?
Jest coś dziś?
Czy jest coś dziś
Jest coś dziś?
Dwie bulgarki. Jedna czarna 2ga gruba
Szwagry, pusto.