Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Gabrysia22
+4

Jestem na posterunku ,przyjmuje w Jordanowo w domu,chętni proszę o przyjazd do Jordanowa pod sklep jestem ubrana w czarne spodnie i czerwoną kurtkę .od 10 będę

Zaloguj / zarejestruj