Parking przy Stacji okolice Świebodzina
Fajna blondynka.
Fajna blondynka.
Lala Ania będziesz dzisiaj na orlenie?
Będzie ktoś dzisiaj na parkingu ??
Jakaś pani chętna na środę ?
Hej jest jakaś fajna nimfa na porcie 2000 dzisiaj?
Podjedź ha parking w Jordanowie lalaAnia
Cześć masz ochotę na nockę u mnie ?.
Stoi coś koło Świebodzina bądź Jordanowa
Kinga czy nadal dzialasz jesli tak to kiedy i gdzie
Zapraszam dzisiaj na parking koło a2 w stronę Jordanowo będę od 9
@Kinga: na którym parkingu ?
@Kinga: no właśnie na którym parkingu??
@Kokllo: koło Jordanowo
@Kinga: to pewne ze będziesz stac?
@Kinga: do której będziesz ?
@Kinga: daj jakisnamiar na siebie
@Kinga: kiedy i gdzie możemy się spotkać
Będziesz dzisiaj o 20,30
Kinga jutro bedziesz?
Jak tam miekscówka bedzie lub bywa coś bede dzis po 22 to bym zamoczył w jakies niuni dajcie znac....
Są ale pedały haha
Loda robię z polyk
Jestem w parku w Jordanowie .tylko panowie
Nikogo nie ma
Ściema nikogo nie ma
Ten email nie działa
Lala . Jestes na parkingu ?
Słuchajcie nikogo nie ma na Orlenie to ściema jest .
Przyjmują w domki ma dachu jest napisane wulkanizacja
Jestem na orlen
Lala dzisiaj będziesz ok 11bo ja będę koło orlenu
Jest coś panowie w okolicy
Jest jakaś panna na parkingu Orlen Świebodzin.
A chociaż ładne te dziewczyny idzie sobie podupczyc.w jakich godzinach dzisiaj będą
Panny nie chodzą po parkingu, a przyjmują w domku tam stojącym. Ich "szef" prowadzi azjatycką knajpę obok ronda. Wystarczy podejsc do niego (prawie dwumetrowy miesniak) i zapytać o panny ;)
Hej jutro stoisz ?
@Onajebanana: Cześć. Jak będę miała stać to będę. Najlepiej napisz do mnie na maila.
@LalaAnia32: pisz tutaj koleżanko Szanowna jeśli będziesz się tam wybierać, podlecę po 40 minutach
@LalaAnia32: to podaj maila sam też podjadę
@LalaAnia32: to podaj maila???:)
@LalaAnia32: Hej.Podaj maila.
@LalaAnia32: hej podasz w mail ? Za ile minut będziesz ?
@LalaAnia32: daj znać kiedy będziesz ;)
@LalaAnia32: jestes moze
@LalaAnia32: podaj maila
@aron: Tutaj więcej szczegółów [mail]. Napiszcie o co chodzi.
Jak narazie to widac ze to bardzies sciema czytajac komentarze, panna nie podala maila na forum itp
Będziesz dzisiaj