Parking przy Stacji okolice Świebodzina
Fajna blondynka.
Fajna blondynka.
Ania jak wyglądasz ja będę za 10 min na tym Orlenie
Zrobię loda ,ja facet ktoś chętny teraz jestem na Orlenie z tylu
@Njp: ok
Hej witam serdecznie jest pani
Ktoś chętny ,będę około 9 na Orlenie
@Iga: nastepna ściema, przestańcie pisać takie durne posty bo to nic nie wnosi, tylko zaśmiecanie później pytaniami typu - jestes dziś?, o której będziesz?, gdzie stoisz itp.
@Iga: Iga byłaś dziś na stacji? Będziesz dziś?
@Iga: będziesz dzisiaj
Podesle ktos numer
Stoisz bo bede za godzinę
Witam panowie gdzie ona stoi jakies namiary macie?
Czy będziesz jutro wieczorem aktywna do której godziny stoisz i gdzie
[nr]
Jakis numer kolerzanko podasz
Okolice swiebodzin jest coś
Będzie jakaś dzisiaj?
jest ktoś w Orleanie
Jesteś
Stoi coś w okolicy dajcie znac
Coś na ściemę mu to wygląda
Stoi jakaś pani na Orlenie w swiebodzinie
O 20 będę na Orlenie
Jesteś.????
Stoi coś teraz
Ania kiedy i gdzie będziesz? nie widać twojego email
Nie ma dziewczyn co się dzieje za zimno
Gdzie jesteś lalaania
Nie ma nikogo byłem chwilę temu
Coś dzisiaj na Orlenie będzie ok 11 dajcie znać
no gdyby ktos cos zlapal na rewirze szwagry piszcie
Stoi słonko teraz?
Lalaania będziesz dzisiaj na Orlenie ok 13
I gdzie ta lalaania
Mostki port2000?