DW 431 przed Mieczewem w strone Mościenicy

Koledzy, miejsca tutaj na stronie są troche źle pooznaczane. Stały dzisiaj 3-4 sztuki wzdłuż lasu. Ogólnie o nich i o miejscu: Korzystałem z blondyny, a stoją chyba dwie - cennik: laska- 50, sex 60, komplet 80 mi powiedziała. Nie wydziwia nie marudzi robi swoje. Cyce wystawia i pozwala sie dotykac i poklepywac. Czysta (rano), fajnie ubrana. Polecam

Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
TenNajlepszy
0

Las za ronem w stronę Mosiny od Kórnika..po prawej stronie, wysoka, kobiece kształty, z duzymi ustami.. ma ktoś namiar na tą Panią?

 
TenNajlepszy
0

@Radek32: bliżej ronda..jadą od Kórnika... w lesie stała po prawej (tam jest szlaban) a po drugiej stronie drogi jest wjazd do lasu

 
Nowy
0

Przed mieczewem stoi dziewczyna kobiece kształty ale jest zajebista lodzik głęboki później ostry seks. Jak kto woli. Biust idealny do Hiszpana. Polecam

 
Brandon
0

@Nowy: ogólnie jest najwyższy stopień zagrożenia pożarowego w lasach, policja jeździ, wlepia mandaty i moim zdaniem słusznie.

 
Brandon
0

@Nowy: ogólnie jest najwyższy stopień zagrożenia pożarowego w lasach, policja jeździ, wlepia mandaty i moim zdaniem słusznie.

 
Camasutra
0

@mlody: no właśnie on dobrze się rżną i gdzieś indziej je wywieźli? Ten co o nich pisał wyssał z palca info

 
Camasutra
0

@mlody: no właśnie on dobrze się rżną i gdzieś indziej je wywieźli? Ten co o nich pisał wyssał z palca info

 
Janek
0

Jechałem dzisiaj tamtędy i stoją dwie nowe panie bliżej Kórnika. Blondyna i czarna w jednym miejscu. Korzystał już ktoś?

 
Janek
0

@XXX: dzisiaj o 13:30 stały panienki. Ale od której i do której nie wiem. Jutro wstąpię do czarnej bo dzisiaj nie miałem czasu

 
Janek
0

@XXX: dzisiaj o 13:30 stały panienki. Ale od której i do której nie wiem. Jutro wstąpię do czarnej bo dzisiaj nie miałem czasu

 
Janek
0

Jechałem dzisiaj tamtędy i stoją dwie nowe panie bliżej Kórnika. Blondyna i czarna w jednym miejscu. Korzystał już ktoś?

 
Kruk
0

Pokazała sie czarna przy grochówce i jesze jedna kawałek dalej w stronę Kórnika. Ta ktora stała ostatnie lata koło tej rudej. Niestety nie wyglada zachecająco. Stały niecałe dwie godziny i sie zwineły. Na trasie Kórnik Śrem tez nikogo nie widziałem.

 
Kruk
0

Pokazała sie czarna przy grochówce i jesze jedna kawałek dalej w stronę Kórnika. Ta ktora stała ostatnie lata koło tej rudej. Niestety nie wyglada zachecająco. Stały niecałe dwie godziny i sie zwineły. Na trasie Kórnik Śrem tez nikogo nie widziałem.

Zaloguj / zarejestruj