DW 431 przed Mieczewem w strone Mościenicy

Koledzy, miejsca tutaj na stronie są troche źle pooznaczane. Stały dzisiaj 3-4 sztuki wzdłuż lasu. Ogólnie o nich i o miejscu: Korzystałem z blondyny, a stoją chyba dwie - cennik: laska- 50, sex 60, komplet 80 mi powiedziała. Nie wydziwia nie marudzi robi swoje. Cyce wystawia i pozwala sie dotykac i poklepywac. Czysta (rano), fajnie ubrana. Polecam

Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Pampa
0

Tu komentarze pisze warszawianka też lubi sama pisać sobie opinie pracuje jak w zegarku ale ze ma bułgara to już wszystko jasne czemu tak zasuwa . mogła by trochę schudnąć . Ale już uniej nie skorzystam bo mówiła ze jest sama .Kłamczucha warszawianka

 
Tur
0

No nie ładnie tak kłamać . ww kiedyś była szczuplejsza teraz stare ciało jeszcze troche i po karierze chyba do 60 nie bedzie sie dymać .

 
Poloxxx
0

Byłem dziś u czarnej koło grochowy i muszę powiedzieć że już więcej do niej nie pojadę. Wargi Sromowe zwisaja jej jak starej kwrowie. Z twarzy ładna dziewczyna i figurę też ma ok ale cipe oceniam na - 1w skali od 0 do 10.

 
Zapomnij
0

Przejeżdżałem w czwartek koło 16 i stała tylko jedna paskuda 2/10 przy grochówce. Nie było nawet sensu się zatrzymywać, trzeba się szanować.

 
Edyta
0

Umnie wszystko dobrze chora nie jestem aniu .ja bułgara nie sprzedalam do mosiny ze nie ma prawojazdy i z policja tez nie rozmawiam Aniu

 
Doris
0

Przestańcie durnoty pisać bo aż czytać nie idzie. Po to jest tirówka żeby jechać za potrzeba a nie interesować się życiem prywatnym

 
Leszek
0

Uwaga na czarna przy grochowce i blondyneczki nieopodal. Swiniom jebie z pizdy jak z obory i mają aids. Jak koledzy podjeżdżacie to niech badania pokazują. U czarnej w lesie bułgar alfons obserwuje za krzakami albo objezdza swym bmw x5 i laska nawet dobrze loda nie ojebie i już pierdoli że musi wracać

 
Ogier
0

Na tą czarna przy grochowce to szkoda hajsu. Pogania bo non stop jej telefon dzwoni zazdrosny alfons Stanowczo odradzam. Za to kawałek dalej stoi taka chudziutka Rudzinka, laska fachowo wykonuje swoją robotę, nie pogania i jest miał. Śmiało polecam rudzinke

Zaloguj / zarejestruj