DW 431 przed Mieczewem w strone Mościenicy

Koledzy, miejsca tutaj na stronie są troche źle pooznaczane. Stały dzisiaj 3-4 sztuki wzdłuż lasu. Ogólnie o nich i o miejscu: Korzystałem z blondyny, a stoją chyba dwie - cennik: laska- 50, sex 60, komplet 80 mi powiedziała. Nie wydziwia nie marudzi robi swoje. Cyce wystawia i pozwala sie dotykac i poklepywac. Czysta (rano), fajnie ubrana. Polecam

Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
men
0

czytajac wasze komentarze , postanowilem sam sprawdzic , wybor padl na panne w srodku Edyte i jesli chodzi o Fzg jak najbardziej moge polecic

 
desperado
0

Moja rada - jedz, testuj po kolei i stwierdzisz ktora tobie najbardziej odpowiada : ) i nie wierz w 100% we wszystko co tu pisza niektorzy. Ja korzystam tylko u tej pierwszej bo dla mnie jest najlepsza tam

 
Kierowca
0

Dajcie znać jak dziś sytuacja wygląda stoja dziewczyny? I czy pojawiła się może ta blądyna co stała za rondem w kierunku mieczewa. Dajcie znac

 
Majk
0

Dziś byłem u czarnej przy barze co stoi. Panowie stanowczo odradzam! Laska pogania, nie przykłada się do roboty i do tego marudzi. Najlepiej to by wzięła kasę i nic nie robiła. Porażka

 
AudiA8
0

UWAGA! UWAGA! PO OKOLICY KRĘCI SIE STARY KUTAS WIŚNIOWYM LANOSEM NA GOSTYŃSKICH BLACHACH. SZWAGRY JAK WIECIE COŚ NA TEMET DELIKWENTA PROSZĘ PISAĆ!

 
Olek
0

Przejeżdżałem dzisiaj, stała. Czarna też. I jeszcze kolejna blondyna na krzyżówce za Świątnikami w stronę Kórnika.

 
Palikot
0

Może zależy od dnia i dla tego takie podejście ale z cipy naprawdę kwas brązowa i smierdzonca wydzielina do tego pękła mi guma wtedy i wszystko zostawiłem w środku i teraz chodzę i myśle cały czas ja żałuje i odradzam

 
Palikot
0

Byłem u rudej typowe mechaniczne ruchanie najlepiej by chciała żebyś dał 50 i zwalił sobie konia do tego nie przyjemna wydzielina i zapach z cipska kiedyś pękła mi u niej guma fiut do dzisiaj swędzi

 
Nikt
0

Ania jest najfajniejsza, atrakcyjna kobieta, nie wybrzydza, nie marudzi... Ponoć nawet do niej przyjeżdża facet, co ma cyrki jak baba!

 
Xxx
0

Kiedyś stała taka drobna blondynka jadąc od Mieczewa w kierunku Kórnika po lewej stronie w lesie lub przed samym rondem też po lewe,j ogólnie na wyglad super.Ale już jej nie widać.

Zaloguj / zarejestruj