Komentarze dodaj komentarz
 
Drut
-1

Z Kamili usług korzystałem jakiś czas temu i stwierdzam, że nie mam się do czego przyczepić. U Pauliny jeszcze nie byłem, polecacie ją na lodzika? Pozdro

 
Dade
+11

Korzystałem z serwisu u Kamili i muszę powiedzieć że poziom usługi spadł kiedyś było dużo lepiej . Co do drugiej panny tej z kugi to wizualny dramat wróciła po przerwie i jest jeszcze bardziej zajechania niż kiedyś, jest tak wielka że ledwo może się wytoczyć z auta. Kiedyś lata temu z biedy wziąłem ją na loda i nic ciekawego i do tego ledwo weszła w samochodzie uniósł się smród spoconej grubej baby. Podejrzewam że teraz jest jeszcze gorzej. Ogólnie miejcówka zaczya umierać. Raz na jakiś czas wpadam do Kamili ale jak już pisałem standard oraz walory estetyczne coraz gorzej. Szkoda że zamiast jakieś nowej zgrabnej wróciła zajechana gruba babcia i trzyma miejscówkę jak pies budę.

 
Artur91
+1

Słyszałem że stały tu kiedyś jakieś Panny. Temat dalej aktualny ? Stoi tutaj coś ? https://www.google.pl/maps/@[nr][nr]3a,87.8y,171.62h,63.88t/data=!3m6!1e1!3m4!1sTWbToYfLeod5e7U21IO9UQ!2e0!7i16384!8i8192?entry=ttu

 
Artur91
+24

Byłem dzisiaj na przejażdżce do Wysogotowa i tak... Dziewczyny znajdują się mniej więcej na miejscówce która jest podana na stronie. Od strony Przeźmierowa przejeżdżamy rondo prosto. Paulina stoi na pierwszym możliwym zjeździe w lewo Kamila kolejny zjazd w lewo. Paulina 50 70 100 Kamila 70 80 120 Skorzystałem z usługi Pauliny, bo zwyczajnie obiektywnie bardziej mi się podobała. Dobrze że nie uwierzyłem w te komentarze które widnieją poniżej, tylko sam pojechałem się przekonać jak jest, bo teksty typu "jest tak wielka że ledwo może się wytoczyć z auta" są lekko oderwane od rzeczywistości. Panna wcale tak nie wygląda, nie czuć smrodu spoconej grubej baby xD Mam wrażenie że to jakaś konkurencja, albo niezadowolony klient. Paulina może nie jest szczupła, ale nie pasuje do niej określenie "grubej baby". Ja z serwisu byłem na tyle zadowolony że finalnie wziąłem komplet, bo było przyjemnie. Panna od początku skraca dystans, finalnie wręcz nie chciało mi się jej wypuszczać z auta, bo była zwyczajnie normalna, sympatyczna. Podczas wykonywania usługi pyta czy tak pasuje, jeżeli nie mam dać znać. Lodzik w jej wykonaniu prawie cały czas ustami, kiedy wykonywała rękoma, spytała czy może tak zrobić, a nie po prostu zrobić robotę na odpierdol i nara. Jak na usługi uliczne, zastępuje Pannę do której kiedyś uczęszczałem, ale z tym tematem skończyła. Także nie wierzcie Szwagry opinią, po prostu sami sprawdźcie, bo ja jestem bardzo zadowolony z tej usługi, z której na pewno będę korzystać.

 
Artur91
+1

Mam jakieś 50km do miejscówki i czy może mi ktoś opisać dokładnie gdzie stoją dziewczyny ? Jedna widzę że jest na miejscówce, którą widać na stronie. A reszta gdzie stoi ? Jak się kierować ?

Zaloguj / zarejestruj