Komentarze dodaj komentarz
 
Tomasz7304
+1

@Remi95: Kolego, zastanów się dwa razy, zanim coś podobnego napiszesz. A co do Kamili, to brzydka nie jest, ale i nie super laska. Twarz przeciętna, jeśli chodzi o figurę to trochę ciałka ma (ale nie ma tragedii), piersi zajebiste. Serwis pierwsza klasa i do tego nie marudzi. Jak Ci zależy na wyglądzie, a na prawdę masz daleko, to się zastanów, bo pewnie jest wiele ładniejszych dziewczyn. Z resztą jak masz kawał drogi, to w ogóle się dwa razy zastanów, bo przecież nie masz gwarancji, ze akurat będzie. Mi się kilka razy zdarzyło jej nie spotkać, tylko ja i tak tamtędy przejeżdżałem.

 
Samham
+1

@rokospoko99: tu akurat się mija z prawdą bo przez jakiś czas stała tam taka czarna z zepsutymi zębami. To dziewczę było nieporozumieniem co nie zmienia faktu, że nie zawsze Kamila była w tych okolicach sama.

 
Bon
0

@On_86: jechałem od ronda w stronę Skórzewa, akurat wyjeżdżał biały transit patrzę w lewo a tam 2 Panie koło merca, Kamila i jeszcze jedna w mini czarna postury Kamili. Bynajmniej przez tą chwilę wydawała się rajcowna, ale dobrze się nie przyjąłem nie mogłem podjechać :(

 
Denzel
+4

@24cm: ja miałem chęć, jednak nie zdążyłem. Jak będzie stała po nowym roku, to na pewno spróbuję. Jak tobie uda się wcześniej, podziel się wrażeniami. Pozdro

 
Dade
+5

@Denzel: byłem u niej wiele razy, ale jakoś nie przyszło mi to do głowy,. Z mietoleniem podczas loda czy sexu nie ma problemu z palcówką podczas loda też nie było ,tak że stawiam że opcja jest.

Zaloguj / zarejestruj