Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Czekajacy
0

@Matt01: Stała Kamila a kawałek dalej czarna lecz ta nie w moim typie. U Kamili taki ruch ze co skończyła to następny podjechał... Czekałem z boku na swoją kolej.

 
Kierowca89
+1

Dziś ciepło, lasek zarasta wiec trzeba Karolinę zabrać na „spacer”. Jechałem przez grzybowa 10 min temu i nie było nikogo( może była na robocie) Zobaczymy jak będzie o 16:00 ;)

 
Matador
0

Dzisiaj ok. 10:45 stały dwie - czarna i blondyka. Skorzystałem z usług blondynki, bo jest troszkę przy kości, a takie lubię. Lodzik 50, numerek 70, jedno i drugie 100. Ma fajne cycki (można pomacać) i wygoloną, czystą i pachnącą cipkę. Dziewczyna naprawdę się stara. Miejsce dyskretne, można ruchać na zewnątrz od tyłu. Naprawdę polecam!

 
NowyGosc
0

Cześć Kamila. Jeśli to czytasz, przemysł proszę aby zostawać dłużej na grzybowej, przynajmniej tak do godz. 16:00. Zawsze jak wracam to już Cię nie ma:( Przemyśl!! Pozdrawiam.

 
Roscoe
0

@NowyGosc: Byłem dzisiaj u niej i mówiła że gdyby było ciepło i słonecznie to zostawałaby nawet do 19:00, ale że pogoda jest jaka jest to dzisiaj była do 15:00 i byłem ostatnim klientem :P

 
Kierowca89
0

Wczoraj stała przy wjeździe do lasku. Mega wyglądała w tej mini! Wydaje mi się ze to strasznie przypałowe miejsce. Najlepsze rozwiązanie to chyba zostawić auto z boku i wejść do lasku na pieszo.

 
NowyGosc
0

Cześć. Chciałbym podjechać do tej Kamili, czy powiecie mi gdzie się z nią jedzie na lidzika? Zależy mi na dyskrecji, w sumie jak nam wszystkim. W które miejsce was ona zabiera??

Zaloguj / zarejestruj