Tirest Circle K Grębiszew
Parking tirest
Parking tirest
Hejka jutro bede u siebie na miejscu od 10 do 15 (5m od drogi pod zielonym parasolem ,500 m za parkingiem Tirest po prawej stronie w kierunku Kołbieli) Milego dnia 🌞
Hej jestem u siebie na miejscu (500 m za parkingiem Tirest po prawej stronie w kierunku Kolbieli ) do godz 19.00 ☺️
@Rudziutka34: Hej siemka. W sobotę gdzie cie można spotkać jeśli będzie taka możliwość
@Kam88: Słoneczko bede u siebie na miejscu od 10 do 15 tak jak I w niedzielę
@Rudziutka34: a kocyk i stringi masz ?
@Malyalecienki: kocyk bede miala na jutro a chodzę bez ciepło jest
@Rudziutka34: jestes dzis? Kolo 16-17 bedziesz na tirescie?
@Ktosiem123: nie ma mnie, bede w sobote od 10 do 15
@Rudziutka34: zupelnie przypadkiem nir jestes jeszcze?
@Ktosiem123: bylam do 15 jutro tez bede do 15
@Rudziutka34 do której dziś jesteś by wpaść na lodzika?
@Milypan66: słoneczko bylam do 18
@Milypan66: bede w niedzielę u siebie na miejscu na trasie
@Rudziutka34: a moze w mieszkaniu?
@Milypan66: zadzwon [nr]
Rudziutka dziś jesteś ?
@Perlaski: tak u siebie na miejscu od 10 do 19
@Rudziutka34: gdzie dokładnie można się spotkać
@Fffh: 500m za parkingiem po prawej stronie w kierunku Kołbieli
@Rudziutka34: jesteś do 19?
@Mlodypyton: raczej tak
@Rudziutka34: zgadzasz sie na dwóch panów jednocześnie?
@Bialy66: tak
@Rudziutka34: czyli nie ma problemu jak jednemu bd robiła łodzika a drugi będzie brał cb od tylu?
@Bialy66: nie
@Rudziutka34: to nie jade
@Bialy66: a przeczytałeś dobrze komentarz?
@Bialy66: chodziło ze nie mam nic do tego ze będzie Was dwóch, czytaj ze zrozumieniem!
@Rudziutka34: ile face fuck?
@Dominikruchacz7766: 70 w gumce 150 bez
@Rudziutka34: a jak cenisz za dwa kutasy na raz
@Alfons86: x2
@Rudziutka34: czyli za dwóch panów w gumie 140
@Alfons86: brawo Ty
@Rudziutka34: jak jestes w tym tygodniu?
@Jaty102: hejka dzis mnie nie ma bede w czwartek piątek do 19 i w niedzielę do 15 mysle jeszcze nad sobota czy bede
@Rudziutka34: wiem, ze cieplo ale wez rajstopy ze soba :D
@Sec420: a mogą byc pończochy?
@Rudziutka34: wez jedno i drugie :)
@Sec420: ok miłego dnia
@Rudziutka34: jak stoisz to masz na sobie pończochy? Bo uwielbiam, szczególnie cienkie cieliste, ale mało która na trasie ma, a jak już to czarne niestety
@Hansik2016: nie mam ale moge mieć w torebce i założyć jesli przyjedziesz, no i niestety tylko czarne
@Rudziutka34: naprawdę nie masz ani jednych cielistych, takich jak się zakłada na ważne uroczystości do eleganckiej stylówy?
@Hansik2016: na prawde trujesz dupe o taką pierdołe zamiast kupić i przywieźć koleżance swój wymysl?
@Hansik2016: nie mam nie noszę cielisty czy jakichś tam wolę czarne
@Kurur: To nie jest dla mnie pierdoła. Moja dziewczyna nosi czarne pończochy, ale nie chce nosić cielistych, a ja jestem na to mocno nakręcony. Skoro nie będę miał obiadu w domu to chce sobie skorzystać na mieście. Bez tego elementu to będzie zwykły seks, który mam za darmo
@Rudziutka34: Jak kupię cieliste pończochy i przywiozę to założysz dla mnie do akcji? Jeśli tak to jaki rozmiar nosisz 3/4 czy 5/6 i jaką markę bieliźnianą preferujesz? Gatta będzie okej?
@Hansik2016: ok ja ogarne cieliste ok ?
@Rudziutka34: ja kupię, wybiorę jakieś ładne, x ładną koronką, takie z segmentu premium, podaj tylko rozmiar
@Hansik2016: juz zamówiłam na jutro będę miala
@Rudziutka34: w jakich godzinach będziesz jutro stała?
@Hansik2016: od 10 do 19
Dzis bede po 11
@Rudziutka34: ten hansik pisał, że na dziewczynę i chce do ciebie przyjechać... Nie przeszkadza Ci to, że będziesz powodem zdrady?
@Rudziutka34: to weź na jutro te pończochy, to podjadę 😘🧨
@Jarekmet: przecież pewnie większość klientów jest żonata... A ja nie mam żony tylko dziewczynę
@Hansik2016: nie wiem co ty z tymi pończochami, ja bym wolał, żeby założyła na przykład czarną skórzaną spódniczkę plisowaną
@Jarekmet: nie wiem o co Ci chodzi ale ja nikomu nie zaglądam do dowodu czy jest żonaty czy nie to jest jego decyzja czy chce skorzystać u mnie czy u innej i nie mi to oceniać. Milego dnia Ps a co do spodniczki mam tylko skórzane
@Rudziutka34: jestes dzis?
@Sec420: tak jestem od 10 do 19
@Rudziutka34: na tirescie?
@Sec420: nie na trasie. 500 m za parkingiem w kierunku kolbieli po prawej stronie
O której godzinie można dzisiaj się spotkać
@Dhkk: mnie juz dzis nie spotkasz, bede w niedzielę od 10 do 15
@Rudziutka34: będę w niedzielę chyba że dzisiaj dasz radę po 21
@Hhgg: dzis mnie nie ma.
@Rudziutka34: opisz się jak wyglądasz i co i za ile oferujesz
Ruda, masz ze sobą prezerwatywy nielateksowe?
@emilmet: nie, zawsze możesz mieć swoje
@Rudziutka34: ok, a jak będziesz dziś ubrana?
@Rudziutka34 jest opcja, żebyś wpadka na wieczór kawalerski, który będzie odbywał się w domu i obsłużyła 9 panów jednej nocy?
@Jarekmet: nie jeżdżę na takie imprezy
Kto na dwa bolce do rudziutkiej jutro chętny?
@Hrabiamonte: o której?
@Robert123: ja będę 10-11
@Hrabiamonte: jeśli chętny to mogę przyjechać. Tylko potrzebuje konkretną godzinę.
@Robert123: byliście daje rade z dwoma ?warta czy nie
Kto jeszcze chętny na dwa bolce jechać w niedzielę do rudziutkiej
Ktoś na dwa bolce do rudziutkiej
Ja place
@Bialy66: o której?
@Bialy66: jutro chętny żeby podjechać?
@Bialy66: ja będę w niedzielę
Jestem jeszcze ze 30 min i jestem jutro i w niedzielę do 15.00
Rudziutka kiedy będziesz u siebie
@Hokejhahha: hejka jutro ale dopiero od 12 do 19
Cześć ja niwa mogę być na first dziś wieczorem.
@Blondi25: o której będziesz?
@Blondi25: gdzie można cię spotkać ?
Rudziutka jesteś dziś
@Jacekmaruszak: hejo jestem ale u siebie na miejscu do 19.00
Chyba ze ktoś z dużych aut to moge sie pojawić na godz na parkingu po 19.00
@Rudziutka34: a jutro gdzie będziesz?
@krasiniak: jesli chodzi o trasę to tak bede do 19 u siebie na miejscu
@Rudziutka34: a gdzie to jest na miejscu, bo jeszcze nie miałem przyjemności korzystać 😉
@krasiniak: https://www.google.com/maps/place/[nr]49552/
@Rudziutka34: Cześć a na dzisiaj na 19 ta można na parkingu konkretnie sie umowic?
@Rudziutka34: będę dużym mobilkiem . Pasuje Ci dzisiaj. Konkretne spotkanie
@Rudziutka34: oczywiście koszty Twoje dojazdu do parkingu zwrócę Ci z nawiązką
@Robscania: dzis o 19 nie dam rady moze byc po 20.00?
@Rudziutka34: oczywiście Kochanie
@Rudziutka34: będę czekać Daj znać jak Będziesz na parkingu i w którym miejscu ok?
@Robscania: potrzebuje potwierdzenia do 19.50 czy bedziesz na 100% bo ja na próżno nie chce jechac
@Rudziutka34: będę na 200 procent . Jadę dużym mobilem i pauze do rana będę robic
@Rudziutka34: ja już jestem stoję koło bar bistro . Bedziesz napewno?
@Rudziutka34: ruda dzisiaj do 19 stoisz ?
@JEBAc1222231: bede po 20.00 na parkingu Tirest
@Robscania: tam bede po 20 tak jak pisałam. Będę koło białej budki na wjeździe
@Rudziutka34: ok
@Robscania: napisze jak bede tam juz stac
@Rudziutka34: czyli jest szansa się z Tobą spotkać jak kolegę zadowolisz tak ?
@Rudziutka34: ok
@JEBAc1222231: u mnie nie ma osob nie zadowolonych 😁
@Rudziutka34: to do której planujesz finalnie być ?
@JEBAc1222231: do 20.30
@Rudziutka34: czekam koło bialem butki z napisem parking
@Robscania: chyba że koło innej budki bo nie znam parkingu
@Rudziutka34: czekałem i się nie doczekałem Ciebie
@JEBAc1222231: bylam zajęta 🥺 przykro.mi ale juz mnie nie ma zapraszam w czwartek
@Rudziutka34: może jutro przyjadę tam gdzie będziesz to może wybaczę Ci jakoś
Hej jestem na parkingu, bede ze 30 min jak narazie
@Rudziutka34: do Otwocka nie chcesz na mieszkanie wpadc ?
@Dominikruchacz7766: podjedz jutro w celu ustalenia szczegółów
@Rudziutka34: na tym parkingu będziesz jeszcze kiedyś przed 20
@Koko1234567: tak
@Rudziutka34: Cześć Skarbie . Będziesz w pracy do końca tygodnia?
@Robscania: pytam bo sam nie wiem kiedy będę w Twojej okolicy
@Rudziutka34: jechałem parę dni temu tam gdzie Pracujesz . Cudowna Jesteś nie z tej planety kosmicznie Sliczna🤩🤩😘😘
@Robscania: hejka tak bede w czwartek od 10.45 do 19.00
@Robscania: [nr]
Czwartek i piatek do 19 a w niedziele do 15
@Rudziutka34: Bardzo uprzejmnie dziękuję Skarbie za informacje😘😘😜😜
@Robscania: na pewno Cię odwiedzę bo Jesteś Cudowna
@Rudziutka34: a tam gdzie stoisz to teren prywatny czy państwowy? Nie ma przypału?
@Ananas97: to sa działki prywatne, jest cisza i spokój
Dzisiaj będziesz wieczorem na parkingu ?
@Bolo88: nie, jesli chcesz możemy sie umówić jakiegoś wieczoru na parkingu ale uprzedzam ze długo nie bede stac
Jest ktoś dziś , jestem chętny na loda
Można mnie znaleźć w pracy przy rondzie Piotrowice codziennie w godzinach 9:00-17:00.😘😘
Kiedy i gdzie mogę Cie spotkać i jakoe ceny
Obciągniesz mi jeszcze dziś?
A w piątek będziesz rudziutka u siebie czy tirest?
@Perla: hej bede u siebie na miejscu
@Rudziutka34: do której jesteś dziś
@Ppak: do 18 u siebie na miejscu
/Rudziutka34 jest szansa spotkać się z Tobą dzisiaj?
Będziesz dziś na parkingu??
@Bolo88: nie
A w sobotę będziesz ruda ?
@Nolek: Hej nie wiem jeszcze, potwierdze to koło godz 16 ale jesli bede to tylko na trasie u siebie na miejscu
@Nolek: jutro mnie nie bedzie, bede w niedzielę od 10.00 do 15.00 u siebie na miejscu 500m za parkingiem Tirest po prawej stronie w kierunku Kolbieli.
Hej jestem na parkingu do 19.30
Hej bede od 17.00 na parkingu do 19.30
@Rudziutka34: szkoda bo ja będę 21 :(
@Rudziutka34:hej w czwartek będziesz do 18 u siebie a później parking?
@Dyzziek: tak
@Rudziutka34: ok to wpadam w czwartek 😀 szykuje się 🤣
Podasz namiar na siebie
@Bolo88: [nr]
@Rudziutka34: jesteś jeszcze na parkingu ?
Wtorek jesteś
@Jacekmaruszak: tak
Hej dzis mnie nie bedzie. Jutro i w niedzielę bede u siebie na miejscu 500m za parkingem Tirest po prawej stronie w kierunku Kołbieli od 10.00 do 15.00
Ewentualnie jestem dostępna na mieszkaniu
@Rudziutka34: hej a jak się przyjedzie na twoją miejscówkę jednosladem to też dasz radę czy tylko autem?
@Dyzziek: tez da radę
@Rudziutka34: ok dzięki za odp 😀
Hej jestem na parkingu
Jestem do 19.00
@Rudziutka34: co tak krótko miałem jechać teraz do Ciebie
@Ogieeeeerrr: sprawy prywatne jutro tez będę
@Rudziutka34: Dziś jesteś do której i gdzie?