Tirest Circle K Grębiszew
Parking tirest
Parking tirest
Hej jestem na parkingu do 20.00
@Rudziutka34: można podejść pieszo do ciebie?
@Wiciu: jesli jestem na parkingu to nie bo tam nie ma gdzie iść.
Hej jestem na parkingu 🙃
Jesteś już? I przyjmiesz 18latka czy za młody?
@Manoooowe6wh2: i jak przyjeła cię ?
@Wiciu: nie bo nawet nie odpowiedziała to się nie fatygowalem bo trochę nie po drodze mi było
@Manoeeee: jesli masz skończone 18 lat to przecież ja Ci w dowód nie zaglądam bedziesz chcial to skorzystasz. A zresztą po co pytasz jak nie po drodze miałeś, sprawdzałeś moja czujność czy Ci odpisze?
Nie zawsze mam czas by odpisywać. Miłego dnia
@Rudziutka34: nie po drodze miałem żeby jechać sprawdzić czy w ogóle jesteś w ten dzień a zawsze lepiej się upewnić niż jechać na darmo
@Manooooee: rozumiem. Dzień wcześniej pisałam ze bede. Miłego dnia
Bedzie dziś rudziutka ?
@Lkole: tak od 16
Jakiś temat z kimś z na dwa baty? Dzisiaj
@cadilac666: ja chetny
@Robert123: ok o której i gdzie? O 14 np?
@cadilac666: napisz na priv
@cadilac666: ja będę w poniedziałek na trasie i się wybieram
@cadilac666: ja chetny
@Ogierek12: mi w poniedziałek najlepiej pasuje 12-14
Na dzis juz kończę. Miłego wieczoru
Hejka jestem na parkingu 🙃
@Rudziutka34: w razie co jest szansa kolo 20:30 dzis? Akurat tak zjade
@Tomalooo: ok mogę poczekać
@Rudziutka34: jutro będziesz? Jak tak to od której?
@Malyalecienki: jutro jestem od 10.00 do 15.00 u siebie na miejscu 500m za parkingiem w kierunku Kolbieli po prawej stronie
Hej jestem na parkingu 🙃
Na dzis juz kończę, będę jutro
@Rudziutka34: jesteś dzisiaj ?
@Lubietolubie: jestem
Jest dziś?
@Jene: jutra będę
@Rudziutka34: podaj nr priv
Hej jestem na parkingu
@Rudziutka34: będziesz dziś na parkingu?
@Barkos03: Hej nie, będę jutro
@Barkos03: też zależy o której bedziesz bo mogę do Ciebie podjechać
Hej jestem na parkingu do 20.00
@Rudziutka34: siema kiedy krunowcu zawitasz
@Rudziutka34: jestes dzis?
@Rudziutka34: hej Rudziutka przyjmiesz spermę na twarz przy lodzie bez gumy?
@Ktosiek1111: dziś mnie nie ma jutro będę
@Witek30: tak
@Rudziutka34: bedziesz dzis?
@Pietja123: jestem chora i mnie nie bedzie
@Rudziutka34: bedziesz dzis?
@Jacksparow123: hej tak od 16.00 na parkingu
@Rudziutka34: to ty masz takie duze cycki? Jest sam chiszpan za 50zl???
@Landrynkaaaa: tak. U mnie nic nie ma za 50zl
@Rudziutka34: masz rajstopy albo ponczochy dzis?
@Jacksparow123: przy takim mrozie nie noszę
Jest tu jakaś panna dzisiaj?
Hejka jutro będę na parkingu od 16.00 do 20.00
@Rudziutka: a wcześniej normalnie ?
@mgruby: nie dojechałam jeszcze do Mińska także się nie wyrobie podejrzewam że w piątek będę od rana
@Rudziutka: jakie ceny?
@Barkos03: fwg 70, seks 80, komplet 100, fbg 150
@Rudziutka: w komplecie to pewnie jedno zbliżenie?
@yokad: tak
@Rudziutka34: jestes dzis ?
@Milypan5: w soboty i w niedziele mnie na tirescie nie ma
Hej jestem na parkingu do 20.00
@Rudziutka34: jaka pozycja sexu dostepna
@Franex: zapraszam na miejsce w celu informacji
@Rudziutka34: troche km do cb mam i bede jechal specjalnie dla cb . Chcislbym wieciec wczesniej co moge
@Franex: nie pisze tu co i jak robię będziesz zainteresowany zapraszam a napewno nie pożałujesz. Pozdrawiam i miłego wieczoru 😘
@Rudziutka34: kiedy na krunowcu zawitasz
@Boberek200: myślę w przyszłym tyg w środę
@Rudziutka34: jesteś dzisiaj
@Rudziutka34: hej nie ma cie juz ?
Jaka pozycja w sexie dostepna ?
Mam ochote na sex . Bedzie jakas pani wieczorem ?
Cześć, czy jest jakaś dziewczyna dostępna na miły wieczór, dzisiaj lub jutro?
Rudziutka34 jestes dzis
@Sex44: hej nie, bede pod koniec przyszłego tyg
Cześć, czy jest tu jakaś dziewczyna na parkingu?
Hejka jestem na parkingu do 20
@Rudziutka34: jestes dzis? Jesli tak, to do ktorej?
@Sec420: hej dzis mnie nie ma.
@Rudziutka34: Heńka jesteś dzisiaj?
@Lubietolubie: hej przykro mi jestem na wyjeździe wracam w przyszlym tyg. Jak wroce to napisze
Hej uległy crossdreser szukam Panów
Hej jestem na parkingu do 20.00
@Sec420: Hej dzis tez bede o 16.00 na parkingu
Hejka będzie jutro któraś z pań ?
Jest ktoś dziś
@Jene: hej bede w czwartek
Hej.jest ktoras z pan na sexik
Hej bede parę minut po 17.00 na parkingu
Jest ktoś dziś na stacji ?
Hej jestem na parkingu do 20.00
Zmiana planów na dziś już kończę będę w piątek
Hej będę na parkingu od 16.00 do 20.00
@Rudziutka34: hej gdzie mozna cie teraz znaleźć
@Tirest: jestem na parkingu