Tirest Circle K Grębiszew
Parking tirest
Parking tirest
Dziś jesteś do której i gdzie?
Hejka będę dzis dopiero od 14.00 na parkingu. Przepraszam
@Rudziutka34: hej a jak się przyjedzie jednosladem na twoją miejscówkę czy tylko autem?
@Rudziutka34: Z okazji dnia kobiet może jakaś promocja będzie u ciebie :D ?
@Malyalecienki: jaka promocja?
@Malyalecienki: ruda nie bardzo chce robić promocje bo boi się że już całkiem nie opanuję ruchu bo i tak całkiem spory ma
@Tttygryysss: spokojna Twa rozczochrana
@Rudziutka34: ja wiem że dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych 😉 rzucisz promocje to może i ja po raz któryś już zawitam
@Tttygryysss: ja nie muszę tu pisac ze cos sie dzieje u mnie z cenami
Ja już byłem a jak w poniedziałek
@Jacekmaruszak: do poniedziałku jeszcze daleko nie chce nic obiecywać
To słabo nie dojadę a w poniedziałek
@Jacekmaruszak: tzn bede od 14 do 20 na parkingu
Gdzie od której do której
@Jacekmaruszak: jutro jestem u siebie na miejscu 500 m za parkingiem Tirest po prawej stronie w kierunku Kołbieli od 10.00 do 17.30 pozniej pewnie bede na parkingu
W czwartek będziesz
@Jacekmaruszak: tak
Jest dzisiaj ktoś ?
@Adrianooxx: dzis mnie nie ma
Rudziutka jesteś dziś
Dzis mnie nie ma
@Rudziutka34: Cześć, a jutro zamierzasz być na parkingu, bo Ja bym był koło 16 ?
@Dario12345: na parkingu bedzie mnie co raz mniej do 17.30 moge stac u siebie na miejscu
@Rudziutka34: Tak rozumiem, ale po 17-30 będziesz na parkingu dziś ?
@Dario12345: nie wiem
jak narazie jeszcze bede na parkingu do zmiany czasu
@Rudziutka34 hej a gdzie Cie można złapać po 18?
@Dyzziek: hejka jeszcze bede na parkingu a po zmianie czasu bede stac tylko u siebie tak do godz 19/19.30
@Dyzziek: na parkingu jestem na Sezon jesień/zima no i w takim momencie gdzie jest deszczowo i mam brak wjazdu do mnie na miejsce Miłego dnia 🥰
@Rudziutka34: no to dobrze bo ciężko by było wyrobić się na 17 a szkoda stracić dobrego głębokiego loda 😀
@Dyzziek: 😉
@Rudziutka34: a w sobotę jesteś?
@Dyzziek: jestem u siebie na miejscu do 15.00
@Rudziutka34: to chętnie wpadnę a jak już jest cieplej to można laskę po za autem?
@Dyzziek: nie ma problemu
@Rudziutka34: to bądź gotowa wpadnę w sobotę 😉a już trochę mnie nie było to będzie sporo i głęboko 😉😁
@Dyzziek: wiem ze Cie długo nie bylo 🥰 bedzie sie działo 😁
@Rudziutka34: wreście można zrobić tego Hiszpana 😁
@Dyzziek: oczywiście 🥰😁
@Rudziutka34: to do soboty 😀
@Dyzziek: Oki to miłego dnia 🥰🥰
Hej dzis mnie na parkingu nie bedzie
@Rudziutka34: a jeszcze u siebie jesteś, do której ?
@Dario12345: nie
Hej jestem u siebie na miejscu 500 m za tirestem w kierunku Kołbieli po prawej stronie
Niema kontaktu
@Jacekmaruszak: [nr]
Byłem dziś krążyłem 3 godziny ten z czerwonego forda
@Jacekmaruszak: tak przyjmuje
@Rudziutka34: w mieszkaniu zadzwoń to sie umówimy konkretnie
A zaczełas już przyjmować w domu
Hejka jestem na parkingu
@Rudziutka34: zaczekasz parę min ?
@Dominikruchacz7766: jestem do 20
@Rudziutka34: bede za 25 min damy radę?
Hej bede dzis na parkingu tak koło godz 18.00
Hej dzis bede od 10.00 do 15.00 u siebie na miejscu
@Rudziutka34: od kiedy będzie cię można spotkać wcześniej niż od 15 na trasie?
@Malyalecienki: jutro bede od rana u siebie na miejscu i w niedzielę
@Rudziutka34: Cześć, a dziś jesteś na parkingu tirest?
@Dario12345: tak
Hej dzis jestem u siebie na miejscu 500 m za parkingiem Tirest po prawej stronie do godz 15.00
@Rudziutka34: a jutro będziesz?
@malymis: tak od 10.00 do 15.00
@Rudziutka34: Hey chciał bym się jutro wybrać do ciebie, pierwszy raz był bym u ciebie. Powiesz dokładnie gdzie cie spotkam?
@mati: hej wszystko jest tutej opisane.
@Rudziutka34: to jest parking przy drodze nr 50?
@mati: to i to jest przy drodze dk50, ja jestem 500 m za parkingiem tak jak napisałam wyżej
@Rudziutka34: ok za parkingiem tirest? Jak można cię rozpoznać?
@mati: tu na tym miejscu nikogo innego nie spotkasz tylko mnie. Tak za parkingiem w kierunku Kolbieli po prawej stronie na przeciwko placu z gruzem
@Rudziutka34: ok to może jutro się wybiorę a jesteś w samochodzie czy spacerujesz?
@Rudziutka34: jaki cennik jest u ciebie?
@mati: stoję
@mati: lodzik w gumie 70, seks 80, komplet 100, lodzik bez 150 , lodzik bez+seks w gumie 200
@Rudziutka34: ok dzięki
@Rudziutka34: a jak będzie ubrana jak coś?
@mati: nie wiem. Będziesz zainteresowany to zapraszam 🙃 miłego dnia
@Rudziutka34: ok. Na wzajem
Hejka jestem na parkingu do 20.00
@Rudziutka34: jutro jesteś?
@Malyalecienki: jutro jestem u siebie na miejscu od 10.00 do 15.00
@Rudziutka34: super, wpadnę na komplet ;) będzie można Hiszpana? :D
@Malyalecienki: pewnie tak
Rudziutka34 jesteś dzisiaj?
@Lubietolubie: tak bede od 16
Jest dzisiaj coś tam ciekawego na 50 bo ruda dzisiaj niedostępna
@ONNNNNN22: 😁
@Rudziutka34: ruda bimbasz sobie 😉
@ONNNNNN22: pracuje w 3 miejscu 🤭
@Rudziutka34: to gdzie jesteś ?
@ONNNNNN22: w Mińsku Maz.
@Rudziutka34: czyli obok adres dajesz ?
@ONNNNNN22: nie pisze tu adresu, zadzwoń albo wiadomość prywatną napisz
Hej jestem na parkingu
@Rudziutka34: z kolegą mozna do cb ?
@Alans3: tak z tym ze korzystacie po kolei
@Rudziutka34: jednocześnie nie da rady ?
@Alans3: nie. To nie sa warunki na trojkat zapraszam na wiosnę lub latem
@Rudziutka34: rozumiem ale ogólnie trójkąt jest możliwy w cieplejszych warunkach
@Alans3: tak
@Rudziutka34: jesteś jeszcze ?
@Bartekbmw1332: na parkingu jestem zazwyczaj do 20.00
Rudziutka34 jesteś dzisiaj?
@Lubietolubie: dzis mnie nie ma, jutro bede.
Panowie znajdę coś o tej godzinie ?
Hej dzis mnie nie bedzie
@Rudziutka34: masz może koleżankę żeby umówić się z Tobą i koleżanka na seks ? 2k +1m
@Ruchacz55: nie
@Rudziutka34: szkoda mogło być miło i ciekawie
@Rudziutka34: będziesz dziś?
@Malyalecienki: hej. Dzis mnie nie ma jutro bede od 10.00 do 15.00 u siebie na miejscu
@Rudziutka34: a w tygodniu jak będziesz?
@Malyalecienki: w pon bede od 16 wtorek postaram sie byc normalnie w środę mnie nie ma a później nie wiem jak bede
Rudziutka34 jesteś?
@Lubietolubie: bede od 16
Ruda jaki masz teraz cały cennik ?
@Jebacjebac1234: lodzik w gumie 70, seks 80, komplet 100, lodzik bez 150 , lodzik bez+seks w gumie 200
@Rudziutka34: seks w samochodzie?
@Rudziutka34: a lodzik bez gumy i seks 1 spust ogólnie czy jeden przy lodziku drugi przy seksie ?
@Kkw: nie koniecznie może być na zewnątrz
@Jebacjebac1234: jeden spust
@Rudziutka34: robisz nadgodziny jakbym się nie wyrobił do 20 czy nie
@Jebacjebac1234: zależy ile czasu
@Rudziutka34: a na mieszkanie po 20 przyjmujesz ?
@Rudziutka34: raczej wcześniej jak 20:30 bym nie był
@Jebacjebac1234: po takie informacje zapraszam na miejsce
@Jeebac1234: dzis nie dam rady tak długo jutro mogła bym zostać do 20.30
@Jeebac1234: ewentualnie możesz też zadzwonić w kwestii info
@Rudziutka34: no to może jutro Cię odwiedzę i jak będzie możliwość to pojedziemy do Ciebie
@Jeebac1234: ok
@Rudziutka34: a której można by do ciebie na parking podjechać żeby pojechać z tobą do ciebie??
@Adamo322: jestem na parkingu od 16 ewentualnie bede na trasie w niedzielę
@Rudziutka34: hej czy pissing robisz?
@Rudziutka34: jesteś dzisiaj?
@Lubietolubie: będę od 16
Ktoś chętny podjechać jutro na dwa baty?
@Robert123: a o której
@Alastor: ja sie dostosuje.
Idzie przy tej pogodzie wjechać w las czy masz jakieś inne miejsce
@Missio: mam miejsce gdzie śmiało można wjechać
@Rudziutka34: daleko ? Do której urzędujesz?
@Missio: na końcu lasu w drogę w prawo jestem do 20.00
@Rudziutka34: to chyba się dziś nie wyrobię by popieścić twoje piękne piersi
@Missio: to zapraszam jutro też bede od 16.00 na parkingu i pewnie do 20.30
@Rudziutka34: a jeszcze jedno pytanko. Czy jak spotkać się u cb w mieszkaniu to cennik taki sam czy inny
@Missio: inny i więcej możliwości
@Rudziutka34: mniej więcej jaki zakres pieniężny
@Missio: od 300
@Rudziutka34: 1h
@Rudziutka34: daleko od parkingu?
@Missio: tzn?
@Missio: mieszkam w Mińsku Maz
@Rudziutka34: czy daleko trzeba jechać od parkingu na spotkanie w 1h
@Missio: do Mińska Maz
Hej jestem na parkingu do 20.00
Jesteś dzisiaj ?
@Pawel321: hej nie, bede jutro od 16.00