Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
bizon
0

Byłem u bladyny,laske robi jak królik,nie polecam,co to za kasa,jak nie ma na inwestycje w siebie,jak by zarabiała to by zęby miała,byłem kiedyś u takiej czarnej,Ewka tak się przedstawiała,fajna zadbana,zajebiscie ubrana,ona miała klasę,nie chodziła w starym futerku po babci,lodzik poezja nikt jej nie dorowna

 
mike
0

Blondynka jest tam najlepszą i najmilsza łaska jaką znam czeka nawet papy zrobić nie potrafi i nie wiem co tam robi.Polecam blondi

 
stif
0

Byłem tam dziś stała tam jakas bladyna stara z wygladu,pewnie do emerytury dorabia,wymalowana jak moja babcia w dniu pogrzebu

 
kris
0

No faktycznie widziałem ta blondyne,pudru kilo na twarzy,nic specjalnego,była tam kiedyś taka fajna czarna,Monika czy jakoś tak,jeżdżę i jej nie widzę,chętnie bym skorzystal

 
Tadziu
0

Karolinko,nie mogę uwierzyć ,że Cię odnalazłem!!!! Nie przypuszczałem ,że można tak tęsknić.Przez te dwa miesiące nie było dnia i nocy ,żebym o tobie nie myślał!!! Nie mogę zrozumieć dlaczego tak zrobiłaś!!!!Ale najważniejsze,że jesteś!!!Niedługo się zobaczymy!!!!Śpij i śnij dobrze!!!! Kolorowych snów!!!!

 
tiger
0

Stój tam często taka stara bladyna,bez zębów,buty rozjebane,gadałem parę minut z nią,najpierw za laske chce 60,a zjechała do 30,nie skorzystałem,szkoda kasy

 
Honda1
0

Wczoraj były dwie panny faktycznie blondynka i czarna ..nie oceniam bo za szybko przejechałem ..a byłem tam ok 12-12.30

 
opelek
0

nic tam nie ma od 2-3 lat. Jak by bylo to watek na forum by kipial , Czasem jaks kurwa pojawi sie na tydzien dwa i znika. Nie oplaca im sie bo szwagry wiedza ze tam nie ma to nie jezdza. Musialy by postac z miesiac zeby fama sie rozeszla a która kurwa ma tyle czasu zeby nie zarabiac przez misac ?

Zaloguj / zarejestruj