Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
rocco_syfierdi
0

Ewke boli brzuch bo najadła sie gruszek i piła surowe mleko z kartonika, wiadomo co potem sie dzieje, wiec jej nie ma :)

 
xxx
0

Ewka jeździ czarnym focusem kombi si rejestracja albo sy, a ta druga, podróbka Ewki zieloną laguną na rejestracji sc, w zależności od auta macie oryginał albo podróbke do wyboru,

 
kombik
0

poniewaz gadalem z innym dziwkami, choc fakt one nie sa wiarygodne ... Po drugie jezdze tamtedy w miare regularnie i nie widze jej, czasami stawalem na tym parkingu i czekalem bo moze by byla na kursie z klientem ?... ale tez nic:( Coz to nie pierwsza dziwka ktora fajnie sie walilo i zniknela....

 
wldus
0

bylem przejazdem na tej miejscowce przedwczoraj... stala ta druga, jak pytałem o Ewke to gadala ze tamtej nie ma juz od dawna ?? i kusila zeby z niej skozystac :) ... wygladala mi na 30 lat + troche zuzyta wiec dalem sobie spokoj ...

Zaloguj / zarejestruj