Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
ugryz
0

Tak to prawda co do ewki,stara złodziejka,kolega był,mówił,ze masakra,z ryja brzydka,ciało też nie za bardzo,szkoda tylko kasy na takie kaszaloty,ta druga czarna fajna,zgrabna,ciałko apetyczne,mila sympatyczna,poprostu super dziewczyna

 
bolo
0

No była ale się zmyła,Ewka też gdzieś znikla,podobno okradala klijentow,dotego cpala na umór,pewnie jej łeb ukrecili za okradanie

 
boys
0

dzisiaj była blondi czy ktos ma moze jej nr tel, lub zna jakas laske z okolic Blachowni i Herb która jest chetna na spotkania ?

 
v12
0

dammm jeszcze tam stoja kurwy!? wow z pół roku tam nie jechałem a ostatniom dziwke waliłem tam w 2011! hahaha to strSZNE

Zaloguj / zarejestruj