Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
polo
0

panowie stoją dwie laski jedna blondi druga czarna, czarna super blondi taka sobie lodzik fajny u czarnej 50zł.Dzisiaj stały

 
NAPALONY
0

EWY NIE MA JUZ TYLE CZASU, WIELKA SZKODA!!!!! TAKIEJ DZIEWCZYNY JAK ONA NIE SPOTKALEM NIGDY WCZESNIEJ! AKTUALNIE STACJONUJE MARNA PODROBKA I JAKIES DWIE NOWE- ZADNA REWELACJA!!! W ZYCIU PIEKNE SA TYLKO CHWILE, A TRAGEDIA JEST TO ZE TE CHWILE JUZ NIE WROCA .

 
nick
0

gdzie sie podzialy dziewczeta ? od dluzszego czasu zadnej nie ma, ta zielona laguna stoi na SCZ ale zadnej panieny nie ma od niej.

Zaloguj / zarejestruj