Parking Jełowa

Witam na parkingu w lesie stoi młoda Rumunka 22 lata czarna. Laska 50 sex 70 komplet 100 w anal się nie chce bawić niestety.

Komentarze  dodaj komentarz
 
onn
0

kobieta obok zubra w niebieskim samochodzie to dziewczyna z ktora mozna sie pobawic? jesli tak to jak ją oceniacie? jak do niej zagadac jak ona caly czas siedzi w samochodzie i tiry czesto obok parkuja

 
Iveco
0

Ale parkujesz auto na parkingu i idziesz z dziewczyna do lasku :) miejscówka fajna lepsza niż na Strzelce czy dabrowa bo można na spokojnie sie zatrzymać i w ogóle szkoda ze nie ma żadnej dupy...

 
Wujek
0

W tym miejscu długo nie będzie żadnej dziewczyny, bo wszędzie są zakazy wjazdu i klienci nie chcą płacić mandatów a przez to panienki nie miały kasy.Próbowała Paulina i Nikola ale zrezygnowały.Na całej trasie została tylko weteranka,miłośniczka książek,krzyżówek i sudoku,Ewelina ale facet,jak się wyrwie do lasu,to chce spróbować cielęciny a ona ma swoje lata.Ale życzę jej powodzenia bo jest bardzo sympatyczna!

 
Wujek
0

Dziś tu stała blondi,przefarbowana na rudo,Nikola.Wcześniej stała na strzelnicę/trasa na Strzelce/,ale jak każda szuka najlepszej miejscówki.Paulina od dziś stoi przed wiaduktem kolejowym po lewej stronie,jadąc od Opola,ale ciężko ją trafić bo jest mocno zajęta.Jak w trawie leży butelka z colą to znaczy że jest i trzeba poczekać!!!