Parking Jełowa

Witam na parkingu w lesie stoi młoda Rumunka 22 lata czarna. Laska 50 sex 70 komplet 100 w anal się nie chce bawić niestety.

Komentarze  dodaj komentarz
 
Tico
0

Paulinko. To nie ja pisałem na ciebie źle. To inny tico pisze. Ja ciebie nie znam bo jeżdżę na trasę Strzelecka. Pozdrawiam ciebie i życzę miłego dnia. Mojej dziewczyny też się wszędzie czepiają.

 
Paulina
0

W woli ścisłości mandatów u mnie nie ma nie wiem co to za bzdury i kto to pisze ale wiem że te pierdoly pisze mam parking i zawsze na pole mogę jechać a pisanie i tico i Albania możecie pisać gdzie indziej bo nie stoją na tej trasie pozdrawiam hejterow

 
Dziadzia
0

Panowie co wy się tak uwzieliście na tą Paulinę? Oksa napisał że go penis piecze, a może oksa wystarczy go częściej myć i może to jest powód Twojego pieczenia? Jesteście żałośni Ci którzy bezpodstawnie tak oczerniają dziewczynę.

 
Paulina
0

Dziadzia te kometarze jedną i ta sama osoba pisze bo gdyby to była prawda nie wątpię że taka osoba przyjechała by osobiście wojnę zrobić tak więc te kometarze są bez podstawie i w dodatku mało inteligetne

 
Tico
0

najpopularniejsze zakaźne od prostytutek przy drodze i na czasie to rzeżączka, kiła, mycoplasma, ureoplasma, chlamydia trachomatis, zapalenie wątroby typu C, grzybica, kłykciny, mendy a nawet hiv czego nikomu nie życzę.