Parking Jełowa

Witam na parkingu w lesie stoi młoda Rumunka 22 lata czarna. Laska 50 sex 70 komplet 100 w anal się nie chce bawić niestety.

Komentarze  dodaj komentarz
 
Spermuch
0

Może i mają kasę ale nic poza tym. Ja dziwkami gardzę choć zdarza mi się skorzystać. Ale to dno. W dodatku są takie które są z siebie zadowolone ale to już upośledzenie psychiczne.

 
konstant
0

Polak* Za co darzysz szacunkiem prostytutki? Żadna praca nie hanbi? Może, choć dwa najstarsze zawody to złodziej i prostytutka. Dlaczego jednak masz szacunek dla prostytutki, która gardzi i brzydzi się klientów na których zarabia, która swoje dzieci porzuca i dla której najcięższa pracą w ciągu dnia jest wyrzucenie zuzytej prezerwatywy? Dlaczego cię nie zastanowi że są kobiety, które wolą samotnie wychować swoje dziecko zarabiajac grosze na sprzątaniu czy kasie w markecie, które wypruwaja z siebie żyły by przeżyć byle tylko nie sprzedawać siebie jako dziwką?

 
Polak
0

Prostytucja jest najstarszym zawodem świata a żadna praca nie hańbi.Problem jest w tym,że dziewczyna może spotkać klienta,który kupi jej kawę,czekoladę lub colę,zapłaci za usługę i będzie zadowolony a może też spotkać takiego palanta jak borsuk i za to nalezy jej się szkodliwe. Nigdy nie nazwałbym prostytutki dziwką.Nie korzystam z ich uslug/ z wyjątkiem Rudej-ale to była poezja/ ale mam do nich duży szacunek.

 
borsuk
0

Myslałem ,że jebne ze smiechu.Od kiedy to dawanie dupy napalonym i zboczonym palantom to jest praca.Niech jeszcze dziwki założą związki zawodowe i zalatwią se prawo do emerytury to spadam do korei płn.

 
Polak
0

Paulina, Ruda też obiecywała,że na wiosnę zaprosi mnie na mieszkaniówkę i dupa z tego.Sama nie wiesz gdzie będziesz pracować za tydzień, więc nie obiecuj za dużo.Bądż tak urocza jak teraz i nie zmieniaj się! Nasze dziewczyny zawsze będą górą.Dopóki Ty jesteś, bulgaria nie ma szans!!!!

 
oooo
0

Przejeżdżałem, widziałem i....... może i bym skorzystał z usług, ale nie byłem sam w samochodzie (wiadomo) Rozumiem, że przy następnej okazji śmiało można się ładować na ten parking widoczny z głównej drogi? Choć jak dobrze widziałem jest tam znak zakaz wjazdu.