Parking Jełowa

Witam na parkingu w lesie stoi młoda Rumunka 22 lata czarna. Laska 50 sex 70 komplet 100 w anal się nie chce bawić niestety.

Komentarze  dodaj komentarz
 
samiecalfa
0

Paulina masz silny charakter i oby tak było że wykorzystasz dobrze czas na dorobek. Może ja się kieruję stereotypem tej branży bo wiem że nawet uparte dziewczyny wracają jak bumerang do starego zawodu.

 
Adam
0

och Paulina ! dawno nie było tu takiej Divy co za klasa i elokwencja tylko Monika z Dąbrowy dorównuje. Chętnie wziąłbym Was na trójkąt, ale .... nie mam tyle pieniędzy :( wyplata dopiero 09.06

 
Paulina
0

Klijet miło ze pytasz z miłą chęcią kawa late i czekoladą orzechowo mleczna nie widzę nic złego w piciu kawy a przerwa w pracy każdemu się należy samiecalfa mylisz się troszeczkę bo wieczna nie jestem zarabiam ile mogę na jakiś cel a potem dla czego nie normalną praca jest ok po co się ośmieszać na stare lata

 
Paulina
0

Tico34 Ty za to jesteś zawodowym r uchaczem nawet cycki pameli nie powodują erekcji i ciebie więc jakim prawem Korwa mnie zwiesz na j.pol nie chodziles korwa w naszym języku oznacza kobietę dająca po cichu i zadarmo najczęściej mężowie nie wiedzą tak więc moj zawud zwie się prostytucja bo korestwo możesz mieć w domu nie życzę sobie

 
samiecalfa
0

Klient ty chyba za dużo bajek Disneja ogladaleś. Może weź Pauline zaproś na romantyczny piknik a później do ołtarza. To jest profesjonalistka która pracuje tak już nie pierwszy rok. I co myślisz że nagle zmieni styl życia i z dniówki min. 1000 pójdzie robić jako kelnerka za 100 :D Nauczyła się dziewczyna upuszczać sprawnie ciśnienie z wentylków i wie jak to wykorzystać żeby szybko i łatwo zarobić. A to Ty jesteś klientem czyli zwykłym materiałem do obróbki przy którym trzeba chwilę porobić żeby zarobić.

 
Klijent
0

Paulina,jaką lubisz czekoladę i kawę bo jutro będę w pobliżu to mogę Ci podrzucić.Nie mogę patrzeć jak stoisz w tym asfaltowym smrodzie.Mam nadzieję,że chłopaki się postarają i skończą wreszcie ta robotę i będziesz znów oddychać świeżym powietrzem.

 
samiecalfa
0

Stoji jeszcze kawałek lasu bo resztę wycieli. Czytaj wpisy będziesz wiedział. A swoją droga Paulina 200 za h przy wyjeździe na kwaterę za którą klient płaci to dość zaporowa oferta.

 
Paulina
0

Halo Panowie ta Paula się podszywa podemnie nie wiem Panowie ka swój nr tel osobiście podaje jestem na parking jelowa dostępna poniedziałki wolne resztę dni od 11 do 18 zapraszam a z usług Pauli na własne ryzyko dzwonicie i kozystacir pozdrawiam

 
samiecalfa
0

Też bym preferował na 2 godz. laske porwać i ogarnąć sprawę na spokojnie ale ten wpis wydaje się niewiarygodny. Paulina ktoś się pod Ciebie podszywa ? Czy ktoś dzwonił pod ten nr, może to konkurencja ?