Komentarze dodaj komentarz
 
Marekmostowiak
-1

Witam byłem dziś u bulgarki pomalowana na blond wziąłem u niej loda bez zabepieczenia do końca przyjęła cały ładunek prawie się porzygala dość drogo mnie to wszystko wyszło ale miałem akurat wolne 100 euro , jestem z nią umówiony na anal bez prezerwatywy tylko mam przyjechać z żelem, powiedziała że to extra i mam jej za to dać 200 euro i będę mógł skończyć w środku ,mam numer telefonu jestem u niej w poniedziałek polecam tą dziewczynę

 
okokokokoo
+2

@Jebaka1224: @Jebaka1224: stoi diva i FANTAZJA JĄ PONOSI 70 ZŁ W KALOSZU!!!! POGIEŁO JĄ. Dupeczki za godzinę na [adres] ogłoszenia biorą 200 zł za godzinę - jest jedna fajna z dużym cycem w Sulechowie cena 150 zł za godzinę - warta uwagi.

 
Jebaka1224
-1

@okokokokoo: jakaś nowa czy aisza stoi? Jak nowa to czy w miarę wygląda? Tą z Sulechowa widziałem trochę przy kości ale opcja dobra na pewno odwiedzę

 
Tomasz7304
+1

@lybiecipki123: Wejdź sobie na "[adres]", później lubuskie i miasto Świebodzin. Ma dwa ogłoszenia, w których jest napisane, że przyjmuje w Sulechowie.

 
Somi
0

Tu zrobił się syf, jak nie odrażająca Aisza, to teraz diva 70 zł lodzik w gumie , pogięło ją. Generalnie do tego beż szału jeśli chodzi o wygląd. O resztę nie pytałem. Pojadę poruchać za 150 za godzinę z ful wypasem a nie qrwa obciaganie w kaloszu.

 
Tomasz7304
-1

Ja widzę, że co niektórzy, to mają nieźle nasrane we łbie. Jakiś małolat się podszywa pod Aiszę (co widać nawet w ostatnim poście, gdzie pisze w formie męskiej), wy to "łykacie" a on się cieszy. Przecież Aisza po polsku nie potrafi mówić (coś tam duka tylko pojedyncze wyrazy) a tu miałaby pisać w naszym języku i to dość poprawnie, nawet jak na Polaka. Rozumu nie macie?

 
Aisza
0

Nie martw się, jestem zdrowy. Nie jestem chory. To co chce powiedzieć. Łybiecipki123 potrzebują psychiatry, o czym tutaj jest napisane. To nie ma z tobą nic wspólnego.

Zaloguj / zarejestruj