zielona gora trasa na krosno opuszczony bar

ktos korzystal z uslug tej ladnej troche okraglej bulgarki? jak ona sie prezentuje z bliska? warto?

Komentarze  dodaj komentarz
 
kolaborant
0

Stoi jedna nowa dziewczyna po lewej, ceny się zmieniły 100 z gumą, 150 bez. Chujnia z grzybnią, cały czas tylko ręką i pośpiesza, bo nie ma czasu, bo klienci. Na szczęście dałem tylko 60zl, coś pomarudziła i wzięła.

 
Mietek12345
+1

Przed parkingiem na Radomi po prawej stronie stała dosyć ładna blondyna wyglądała na polke chciałem zapytać co i jak ale nie podeszła do mnie a po chwili wyjechało auto z lasu więc się zmyłem wie ktoś coś w temacie?

 
oon27
+1

Szwagry da sie z kimś zabrać na ten stary zajazd? obczaić co tam stoi .ja nie mobilny i tu problem dostać sie na te odludzie ciekawi mnie czy jest na co sie skusić czy sobie darowac komentarze świadczą o tym ze lepiej przekonać sie na własne oczy.

 
Pablito
+1

@RobRot: ona stoi po prawej stronie przed skrętem na radomie, tak głębiej w lesie trzeba wjechac i dopiero ją widac z tego co pamietam od 10 do 12 chyba tylko, kilka razy ją widziałem na miescie z jakimś fagasem jechali megane w combii, zmęczona z twarzy dramat ale ciągnie dobrze

 
oon27
0

Z waszych porad faktycznie zostało tylko obczaić te Polkę ona stoi w głębi ścieżki ?? Czy przy ulicy? Nic już nie można znaleść panny z drogi chyba wyniosły sie do internetu zawsze jakos dyskretniej tam...ścieżki leśne odeszły już raczej do lamusa.

 
maroko
0

byłem tam wczoraj przejazdem, same brudaski. obrzydzenie bierze. stała jakaś blondynia, z daleka wyglądała ok, ale nie podjeżdżałem bliżej, bo chyba miała przerwę na fajkę i stała głębiej w lesie :) z bliska pewnie paszczur.

 
Pablitozg
+2

@maroko: nie nie , ona tam stoi bo to jej miejsce bo bligarki maja przy ulicy a jej groził ich alfons i to Polka trochę zniszczona ale bierze bez kalosza i da się dogadać w fajna cene, nie raz korzystałem jak masz ciśnienie to wał smialo