zielona gora trasa na krosno opuszczony bar
ktos korzystal z uslug tej ladnej troche okraglej bulgarki? jak ona sie prezentuje z bliska? warto?
ktos korzystal z uslug tej ladnej troche okraglej bulgarki? jak ona sie prezentuje z bliska? warto?
@Tomasz574: dzięki Ci wielkie Tomeczku :) w takim razie jeszcze dziś zajade tam i napewno sobie skorzystam
Hejka Szwagry. Wie ktoś może do której godziny one teraz stoją codziennie? Pozdrawiam
@Dafi102: Do 17 na pewno, ale myślę że dłużej, tylko jak się ściemnia, to przechodzą na ten parking przy tym barze.
Ma ktoś namiary do Bułgarki która stoi po lewej stronie jak jedzie się na Krosno Odrzańskie przed skrętem na Radnice
@sindi26zkz: A one jeszcze stoją? Pytam, bo parę dni temu przejeżdżałem tamtędy dzień po dniu i pusto. No chyba, że zaczynają po południu, bo ja jechałem przed 12.
@Tomasz574: tak stoją, nie wiem dokładnie od której, ale są codziennie, zawsze jak po 14 jadę
@Tomasz574: pytałem o namiary a nie czy stoją tam dalej Ma ktoś do niej numer telefonu
@sindi26zkz: nawet jeśli ktoś by miał, to raczej nie poda byle komu, zajedz i sam weź od niej nr, proste
Stoi coś nowego czy dalej te same?
Dalej te same dziewczyny, przed skrętem na Radomię?
Rajstopy lub ponczoszki na sobotę ubierzcie
Byłem dzisiaj u tej blondyny przed Bułgarami, ale tragedia, 50zl wzięła, loda jako tako robi, ale strasznie pospiesza i praktycznie cały czas ręką Już lepiej zajechać do grubszej Bułgary
@tereferre: to jest polka?
@Tomasz574: nie wiem, strasznie cicho mówiła, no i Ja byłem u tej po prawej stronie, po lewej nikogo nie było
@tereferre: tak to Polka blondi, bez kalosza robi za 50 jak masz w banknocie, zawsze przywożę coś jej do jedzenia...
@tereferre: co Ty za bzdury piszesz znam ją już kilka dobrych lat i zawsze jest miła i delikatna jeżeli poprosisz to zrobi bez rączki .Lubie ją
@dojrzaly: nie chce siać fermentu, możliwe że to była jakaś inna, ale tak jak pisałem wyżej, to się nie starała, a tez sam nie bylem jakiś arogancki
Ta po lewej przed skrętem na Radomię, jadąc w stronę Krosna, nawet fajna. Nie za chuda, nie za gruba, z twarzy dosyć ładna, no i zadbana, bo z higieną u Pań przy trasach to różnie bywa. Byłem na szybkim numerku, bo i dziewczę na wstępie powiedziało, że po za autem, na szybko (moze dlatego, że zaproponowałem mniej niż chciała). Ale w trakcie nie poganiała. Dość szybko się uwinalemąłe,moze dlatego nic nie poganiala. Na szybki numerek mogę polecić.
@Tomasz574: w jakich godzinach stoi?????
@Wlad: od 11 do 18 stoją.
w jakich godzinach stoi????
Do której dzisiaj coś stoi?
Codziennie do godziny 19. Dwie fajne bulgareczki godne napewno polecenia. Ceny standard.
Do której Panie stoją ktoś się orientuje?
Stoją jakieś Panie dzisiaj ?
Witam, coś dzisiaj stoi??
@Magneto: dwie z czterech. Jedna blond milf. Szczupla, ładna i miła a druga czarnula Bułgaria. Też ładna, miła, fajna. Polecam obydwie. Fajnie i opłaca się na komplet wziąść. Ceny standard. Komplet 100zl.
@Dafi102: Mógłbyś napisać, w którym dokładnie miejscu stoją?
@Tomek548: dwie blondynki stoją przed samymi Bułgarkami w stronę krosna
@kolaborant: tylko jeśli jest dużo grzybiarzy, to niestety pewnie ich nie zastaniesz
@kolaborant: Dzięki za info. Rozumiem, ze stoją przed skrętem na Radomię?
@Tomek548: dokładnie tak, najpierw masz blondynki, potem Bułgarki, a potem skręt na Radomię.
@kolaborant: Dzięki.
sa tu polki czy wszystko bułgarki ciagna bez kalosza
Stoja do 18 a nawet do 19. Napewno ta fajna, ładna Bułgaria
@Dafi102: dzieki za info. Z fartem
@Dafi102: a ktora to niby tam jest fajna i ładna??
Do ktorej stoja panie?
Jak tam koledzy, dalej te same panie, czy coś nowego przybyło?
hej szukam kolegi ktory zaliczy ze mna jagodzianke przy drodze ,np zrobi nam obydwu lodzika ,okolice leknicy lub zielonej gory jestem mobilny jak ktorys chetny to moj meil [mail]
jest cos ciekawego
@as11: tylko spamujesz... naucz się czytać to co Napisalem
OK CZEKAM
@as11: zero jakiś blondynek, od zajebania grzybiarzy wiec dziewczyny pouciekały, blugar tez nie ma na szczescie, jedna blondi ta taka zmęczona jest ale nie warto
DAJCIE ZNAC CO TO ZA BLONDYNY I JAKA CENA
@as11: za jakieś półtorej h będę tam jechać to napisze :)
Szwagry, od której Panny stoją?
CO TO ZA BLONDYNY
Stoi jedna nowa dziewczyna po lewej, ceny się zmieniły 100 z gumą, 150 bez. Chujnia z grzybnią, cały czas tylko ręką i pośpiesza, bo nie ma czasu, bo klienci. Na szczęście dałem tylko 60zl, coś pomarudziła i wzięła.
@kolaborant: już nie aktualne, wróciła stara bułgara
za to stoją dwie blondynki przed Bułgarkami, niestety nie testowałem
Przed parkingiem na Radomi po prawej stronie stała dosyć ładna blondyna wyglądała na polke chciałem zapytać co i jak ale nie podeszła do mnie a po chwili wyjechało auto z lasu więc się zmyłem wie ktoś coś w temacie?
@Mietek12345: Jutro zajade po południu i dam znać😁
@Mietek12345: opowiadałem o niej tam gdzieś niżej. Ładna to może jest, zmęczona na pewno ;) także bez nowości tutaj...
Koledzy, czy przed skrętem na Radomię, dalej stoją te same dziewczyny, czy jest coś nowego?
Hej panowie jest coś dzisiaj?
Panowie dajcie znać czy powróciła "tancerka" na rondo.
@TRex: kolo pierwszego ronda stoi chyba ta bułgara z orlenu z zeszlego roku co z grubą targały baty na raculi.... ale nie mam pewnosci czy to ona
@Suki: tak to ona. Wczoraj sprawdzałem. Dalej tak samo chujowo ciągnie jak i wcześniej
@Hshdg: jej gruba kolezanka dobrze ciągnie z okolicami i stara sie.... cyc da itd ale jej nie widac.
@TRex: wczoraj jechałem to tancerka stała prawie że pod Leśniowem. A co warta zachodu?
@Lkjkk: tancerka i ta co teraz na jej miejscu stoi to strata hajsu... lepiej zwalić... moze nie wyglada ale dobrze targa ta co stoi w strone les iowa pierwsza po lewej...