zielona gora trasa na krosno opuszczony bar
ktos korzystal z uslug tej ladnej troche okraglej bulgarki? jak ona sie prezentuje z bliska? warto?
ktos korzystal z uslug tej ladnej troche okraglej bulgarki? jak ona sie prezentuje z bliska? warto?
jest cos ciekawego dzisiaj
to jakas nowa czy te stare bułgarki
Stoi codziennie jedna, do 17 godziny napewno. Jest fajna i godna polecenia. Aisza, czarnulka. Kręci się koło skrętu na Radomie. Ceny standard. Za 150zl masz komplet bez kalosza.
Stoja?
Gdzie stoją aktualnie najlepsze w okolicy 20 km od ZG. ?
Stoi pani dzisiaj
stojem dziewczyny
Tak. Robi. Pozdrawiam
Ok. Dziękuję za informację :)
@Dafi102: witaj kolego. Ja w tym roku jeszcze nie byłem,ale w zeszłym tygodniu była tylko ta po prawej. A tak przy okazji, nie wiesz czy ona robi laskę bez gumy?
15.30 stała jedna mała Bułgara
Były dzis dziewczyny? Jutro będą? Ktoś coś wie?
Gdzie są Bułgarki?
Siema stoją dziewczyny??
Dawno nie odwiedzałem tego rejonu co tam stoi i od której? Ta ukrainka jakaś względną?
Jutro o 14 będę przy obecnej smażalni ryb kierunek na Krosno. Ktoś chętny wziąść kurewke na dwa baty?
Stoją ?
Później jak się sciemni to na ostatnia godzinę stania idzie tam stanąć przy barze. Standardowo, jak zwykle w sumie.
@Magneto: Ta po prawej stronie zawsze, przed skretem na Radomie. :) pozdrawiam
Polek nie ma. Bulgarka i Ukrainka tylko. Pozdrawiam
Stają dzisiaj panie
Są tam Polki ??
Stoi codziennie dzień w dzień jedna lub dwie. Od 12 do 18 godziny. Napewno jedna jest zawsze w tych godzinach.
jak panowie jest coś dzisiaj
@baron: Jak doplacisz jej to pewnie tak :)
Stoi tylko jedna. Ta ukrainka niższa, po prawej stronie. Jest fajna. Ceny standard. Polecam. Stoi od 12 do 18. Jak się sciemni to idzie stać przy barze na parkingu, po prawej stronie.
stojam dziewczyny
Stoi coś dzisiaj ?
Siema gdzie się podziały dziewczyny? Przejerzdzalem żadnej nie ma...
sam dziewczyny
Udanych lowow i przyjemnego ruchania z dużym orgazmem :) pozdro i szerokości