Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Dafi102
0

Stoi codziennie jedna, do 17 godziny napewno. Jest fajna i godna polecenia. Aisza, czarnulka. Kręci się koło skrętu na Radomie. Ceny standard. Za 150zl masz komplet bez kalosza.

 
Tomasz574
0

@Dafi102: witaj kolego. Ja w tym roku jeszcze nie byłem,ale w zeszłym tygodniu była tylko ta po prawej. A tak przy okazji, nie wiesz czy ona robi laskę bez gumy?

 
Dafi102
0

Później jak się sciemni to na ostatnia godzinę stania idzie tam stanąć przy barze. Standardowo, jak zwykle w sumie.

 
Dafi102
0

Stoi tylko jedna. Ta ukrainka niższa, po prawej stronie. Jest fajna. Ceny standard. Polecam. Stoi od 12 do 18. Jak się sciemni to idzie stać przy barze na parkingu, po prawej stronie.

Zaloguj / zarejestruj