zielona gora trasa na krosno opuszczony bar
ktos korzystal z uslug tej ladnej troche okraglej bulgarki? jak ona sie prezentuje z bliska? warto?
ktos korzystal z uslug tej ladnej troche okraglej bulgarki? jak ona sie prezentuje z bliska? warto?
Stoi cos teraz?
Potwierdzam. Blondyneczka Polka, cudne drobne cycusie i łodzik najlepszayw okolicy.
: do której ona stoi .
@Dink: od około 9.00 do 11.00. Mówi że teraz cieplej to będzie dłużej do około 12.00.
Dzisiaj byłem koło 11 u blond półeczki ale tylko do papy bierze kalosz 50 bez 70. Lodzik luks nic nie protestowała jak jej głowę dopychalem do końca polecam stoi wgłębi za barem w stronę zieonej
Ta bułgara co obciąga w gumie to choć dobrze to robi? Czy wali ręką a płacisz za loda.
Opiszcie te dwie panny. Czy warto wogole?
@Dafi102: Zdecydowanie nie warto. Jedna obciąga tylko w gumie 70 zł. Druga tłusta walo sztukę beż gumy 80 zł - nie polecam.
@Dafi102: potwierdzam NIE WARTO. Ceny z kosmosu jakości zero.
Dzisiaj o 16 stała, a raczej siedziała jedna pani z Bułgarii. Wygląd raczej paskudny. Nie skusiłem się, aż takim desperatwm nie jestem
Jechalem dzisiaj z zielonej do krosna w deszczu i widzialem te dwie bulgary stojace w deszcz. nie ma co, przodownice pracy, stoja w kazdych warunkach xd
bylo dzisaj bulgarka, lody bet guma z polyk 60zl
@lisak: po chuj kłamiesz, bez gumy nie robi TRAGEDIA
@Ghhhhhjjj: sam pierdolisz głupoty, kwestia dogadania się, sam początkiem roku korzystałem, stały dwie Bułgarki, +/- była 17-18, powiedziałem że mam uczulenie na lateks, i jak chce zarobić, to bez gumaka loda do spustu.. wzięła 80zl i zrobiła co trzeba.
@Chudini121: dokładnie a jak się dogadasz dobrze to nawet można bez gumy polecieć
Wczoraj byłem o 21 dobrze było na koniec spust do środka i jazda
@Puchaczex: i na chuj pierdolisz kocopoly, j tej porze juz nikogo nie ma. Debil
Od której godziny są panny
Pany stoi Bułgarka ?
Stoi coś teraz ?
Jest cos
Dajcie znać jak będzie stała
Witam byłem dziś u bulgarki pomalowana na blond wziąłem u niej loda bez zabepieczenia do końca przyjęła cały ładunek prawie się porzygala dość drogo mnie to wszystko wyszło ale miałem akurat wolne 100 euro , jestem z nią umówiony na anal bez prezerwatywy tylko mam przyjechać z żelem, powiedziała że to extra i mam jej za to dać 200 euro i będę mógł skończyć w środku ,mam numer telefonu jestem u niej w poniedziałek polecam tą dziewczynę
Stoi blondyna z dużym dupskiem. Polecam
Jest coś dzisiaj
Stała wczoraj jakas blondyna z wielkim dupskiem
Dzisiaj pusto.. ktoś wie czy te co teraz stoja to śmierdzące czy idzie je wyruchac?
Czy dzisiaj coś jest?
Jak sytuacja dzisiaj
Dzisiaj widziałem 2 Bułgarki w Białej kurtce i druga w płaczu jasno brązowym
Byłem dzisiaj u tej nowej. Muszę wam powiedzieć że warto jechać. 80 100 150 ale warto
@cpniarz: w gumie czy bez? Polka?
@Mlodychetny: w gumie, Bułgaria chyba ale widać że niedoświadczona
@cpniarz: mówi coś po polsku? Śmierdzi cipa czy czysta?
To Polka czy bułgara gruba czy chuda cipkę ma fajną
Tu zrobił się syf, jak nie odrażająca Aisza, to teraz diva 70 zł lodzik w gumie , pogięło ją. Generalnie do tego beż szału jeśli chodzi o wygląd. O resztę nie pytałem. Pojadę poruchać za 150 za godzinę z ful wypasem a nie qrwa obciaganie w kaloszu.
Stoją jakieś niunie i gdzie dokładnie
Ja sytuacja dzisiaj
@Yakari: taka qrwa sama, piszą ci gościu, że stoji diva i bierze 70 zł w kaloszu POJEBAŁO JĄ. Nie jest to gwiazda przeciętniak.
A ta na trasie względna czy potwór
Do której stoją? Gdzie dokładnie? Jakie ceny?
Jak Ukrainki? Jaki cennik? We 2 obciagaja?