Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Problem
+2

Panowie uważajcie na tą Bułgarię czarna - ssie super jeździłem do niej często ostatnio złapałem od niej jakieś chujstwo. Kosztowne antybiotyki tylko tyle powiem.

 
Pento
+4

Jechałem od ZG w kierunku Krosna po lewej i po prawej byledwie ta po lewej tak mi ciągła bez pancerza za 70 mega kurwa

 
gubiniak
0

ostatni widziałem 2, jedna gruba, druga chudsza i niska, trochę nachalna, krocze prawie na widoku, jakieś opinie?

Zaloguj / zarejestruj