zielona gora trasa na krosno opuszczony bar
ktos korzystal z uslug tej ladnej troche okraglej bulgarki? jak ona sie prezentuje z bliska? warto?
ktos korzystal z uslug tej ladnej troche okraglej bulgarki? jak ona sie prezentuje z bliska? warto?
Panowie uważajcie na tą Bułgarię czarna - ssie super jeździłem do niej często ostatnio złapałem od niej jakieś chujstwo. Kosztowne antybiotyki tylko tyle powiem.
@Problem: a korzystałes z czegos wiecej niz loda? przez gume sie zaraziłes?
@babajaga: tylko lód bez szalosza.
@Problem: kurwa dajecie bez i macie
W jakich godzinach stoją dziewczyny przy restauracji starej? Przyjeżdżałem i pustki.
Jechałem od ZG w kierunku Krosna po lewej i po prawej byledwie ta po lewej tak mi ciągła bez pancerza za 70 mega kurwa
@Pento: czarna z duzymi cycami?
@Indygo: czarna dobra w te klocki... do 17powinna byc potem van ją zawija na miasto... ale huja tarmosi fest
Do której godziny dzisiaj są?
Jebana tancerka powróciła. Rznie sie zajebiscie. 70 zyla za komplet.
@Luxor: jeżdżę codziennie i już dawno nikogo tam nie widziałem.
@Muay: sa dziewczynki
stoji tam cos ostanio panowie???
stoją? do której można je złapać?
Stoi tam coś jeszcze ?
mloda bulgarka przed parkingiem lodzik 50 7/10
bar już czynny a mloda bulgarka za 150 robi wszystko
Byłem na lodziku. Laska daje się macać. Można pobawić się cipką i dupką. Chętnie się wypina.
gówno. nic tam nie ma
hujek podaj trochę więcej informacji
nie polecam zarażają
ostatni widziałem 2, jedna gruba, druga chudsza i niska, trochę nachalna, krocze prawie na widoku, jakieś opinie?
Chuda dobrze się wali
Stoja 3 dwie takie nawet w miarę
Przejeżdżał tamtędy dosłownie jakieś 10 min temu i stoją tam we dwie
wie ktoś w jakich godzinach stoją
tylkonieto masz racje.Ja zajechałem ale jak poczułem i zobaczyłem odrazu odjechałem.wiecej tam nie powróce
dwie zarażone śmierdzące dupy.Nie polecam wole konia walić.Raz zajechałem i wiecej nie skożystam
standard 50/70/100
Jaki cennik mają ?
wczoraj staly dwie bulgareczki polecam blondi warto
Fajna ale idzie na ilość.