Na łuku przy opuszczonym drewnianym barze

Z tego co rozmawiałem z jedną panienką to stoi od pn do sob od godz 10:00 a do której nie pamiętam. Mówi, że tylko ona tam stoi, dziś piździło na dworze (-7) i twardo stała. Polka, szczupła, wygląd nawet nawet, wiek mniej więcej 25lat. Full serwis 80zł, ja brałem laske w gumie za 40zł, nie podejrzewałem, że tak szybko moge się spuścić, tak panienka szarpała. Do tego można było łapać za cycki i poklepać po dupie. Pozdrawiam!

Komentarze  dodaj komentarz
 
Romet86
+4

@Ruch: głupoty to Ty piszesz każda za dopłatą zrobi niee tylko laske bez ale o wiele więcej no chyba ze dwie dychy chciałeś dopłacić to wtedy uwierzę ze żadna się niee zgodzi pozdro

 
Adamekadam
0

Ostatnio przejazdem wsąpiłem do czarnej, cennik FZG- 50, FBG - 70, komplet 100, anal 120 wybrałem FBG, wjazd do lasu, fajeczka przed, i do roboty przesiadka na tylne fotele. Na pacztku powoli potem troche szyciej, nie zdarzyłem jej powiedziec i doszedłem w ustach, nic nie mówila zsmiała sie i poweidziała ze dawno jej tak nikt nie zrobił. Jak wystrzeliłem to ładnie do konca wciagła zeby siedzen nie pobrudzic :) Miła i łagodna. Wypluła do chusteczki i wyjazd z lasu. jak bedde przejezdzal wjade jeszcze raz.

 
czesty_kolega
-1

Byłem u czarnej, jest fajna dobrze ciagnie jak jest ciepło to wychodzimy z auto i robi mi bez gumy a potem na maske i kończymy. Blodni jest fajniejsza do pogadania ale w chuj ciezko ją zastac, tez dobrze zrobi i dobrze sie wypnie.