Na łuku przy opuszczonym drewnianym barze

Z tego co rozmawiałem z jedną panienką to stoi od pn do sob od godz 10:00 a do której nie pamiętam. Mówi, że tylko ona tam stoi, dziś piździło na dworze (-7) i twardo stała. Polka, szczupła, wygląd nawet nawet, wiek mniej więcej 25lat. Full serwis 80zł, ja brałem laske w gumie za 40zł, nie podejrzewałem, że tak szybko moge się spuścić, tak panienka szarpała. Do tego można było łapać za cycki i poklepać po dupie. Pozdrawiam!

Komentarze dodaj komentarz
 
Bezdomny
+6

@bad_pop: sluchej jak w kakao chcesz dziewice to ci może podstawie prosiaka z chlewu mojego.. dużo ciało z 120kilo ale analnie jeszcze nikt jej nie brał jak i w pysie.

 
MamBeemke
+1

Słuchajcie wreszcie znalazłem blondi co siedziała kiedyś w lasku na stołeczku w stronę Malanowa. Szukajcie a znajdziecie nie trzeba się wysilać a lody bez gumy z finałem w buzi robi za stówke.

 
Wiesiu
+1

@okurwa: sluchej a czy blondynka wróciła na swoje miejsce bo mówiła że jak skonczy się epidemia ( pandemia) . Dzisiaj już powinna być bo już jest koniec CoVida więc ktoś ją widział na stołku swoim ??????

 
Znawca
+1

@Kinder: Kinder i Audipk to ta sama osoba zakochana w blondynce naszej i szuka ją po całym kraju ... jak ona jest na trasie Włocławek- Toruń to całkiem daleko ale robi loda bez gumki do końca za 70zlotych

 
Wiki
0

@AudiPk:jedź do czarnej i się dowiedziez .jeden zawód co podwyżki energii nie mają odwiercierlenia jeden z najstarszych zawodów.i będzie do końca świata..u nas może PIS zaszkodzić.Z Nowym. Rokiem wszystkiego dobrego☃️💮

 
Felczerek
0

Słuchajcie szukajcie blondi gdzie znikła a nie czarną się przejmujecie skoro te dziewczyny dzieliła przepaść. Szukajcie po całej Polsce blondi gdzieś musi przyjmować na mieszkaniu lub w lesie.

Zaloguj / zarejestruj