Na łuku przy opuszczonym drewnianym barze

Z tego co rozmawiałem z jedną panienką to stoi od pn do sob od godz 10:00 a do której nie pamiętam. Mówi, że tylko ona tam stoi, dziś piździło na dworze (-7) i twardo stała. Polka, szczupła, wygląd nawet nawet, wiek mniej więcej 25lat. Full serwis 80zł, ja brałem laske w gumie za 40zł, nie podejrzewałem, że tak szybko moge się spuścić, tak panienka szarpała. Do tego można było łapać za cycki i poklepać po dupie. Pozdrawiam!

Komentarze dodaj komentarz
 
wiki
0

To jest oczywiste. tylko Arabia Saudyjska. ma jedno ropę. a żywność i energia sa potrzebne do egzystencji na tym świecie. być może raj jest mi to obce, przyszłości być moze my ponoć mamy wielkie. zasoby gazu łupkowego.

 
Gupek
0

Niemcy Holandia zobacz dubaj 200 lat przed nami człowieku a Ty mówisz o zachodzie w euro robić przy kapuście....proszę Cię... dubaj przystanki z wifi i 200 lat przed nami

 
wili
0

Ja też się dziwię. - jakie warunki atmosferyczne, i ci pseudo faceci. z drugiej strony aby mieć kase to liczy się wykształcenie. dobry zawód. lub( zapierdalac na zachodzie) każdy jest panem. swego życia, tylko trzeba chcieć.

Zaloguj / zarejestruj