Na łuku przy opuszczonym drewnianym barze

Z tego co rozmawiałem z jedną panienką to stoi od pn do sob od godz 10:00 a do której nie pamiętam. Mówi, że tylko ona tam stoi, dziś piździło na dworze (-7) i twardo stała. Polka, szczupła, wygląd nawet nawet, wiek mniej więcej 25lat. Full serwis 80zł, ja brałem laske w gumie za 40zł, nie podejrzewałem, że tak szybko moge się spuścić, tak panienka szarpała. Do tego można było łapać za cycki i poklepać po dupie. Pozdrawiam!

Komentarze dodaj komentarz
 
wiki
0

Blaszkowian. mało gumowym, metalowym(oczywiście. ze młotkiem) raz a dobrze. w tym stanie już Ci żaden skład nie pomoże. zalecam terapię Młotkową. co do smrodu kwas solny w łagodniejszych pszypatkach demestos ewentualnie. wc 5!

 
Blaszkowiak
0

Stojom do 16 tej zaliczyłem ta przy baze A ta drógaa nieh ktoś coś powie o nie czuje warto opinie poproszę o tej czarnej drugiej jaki cennik czy bierze bez gumy do pyska i spust w usta ?? Opinie prosze

 
wiki
0

Jak Cię. stac (imbycylu) tak Cię określam po Twoich bzdurah. ZMIEN SOBIE LEKARZA. z pediatry . - na psychriatre ostatecznym wypadku. oddział zamknięty czego Ci nie życzę. Bądź. SOBĄ..

Zaloguj / zarejestruj