Na łuku przy opuszczonym drewnianym barze

Z tego co rozmawiałem z jedną panienką to stoi od pn do sob od godz 10:00 a do której nie pamiętam. Mówi, że tylko ona tam stoi, dziś piździło na dworze (-7) i twardo stała. Polka, szczupła, wygląd nawet nawet, wiek mniej więcej 25lat. Full serwis 80zł, ja brałem laske w gumie za 40zł, nie podejrzewałem, że tak szybko moge się spuścić, tak panienka szarpała. Do tego można było łapać za cycki i poklepać po dupie. Pozdrawiam!

Komentarze dodaj komentarz
 
Rom
0

Blondynka fajna dziewczyna laske robi cudownie głęboko i do konca zawsze usmiechnieta wygadana zawsze zapalimy po robocie nie pogania tylko ostatnio dla odmiany wziąłem seks i niestety jak rozlozyla nogi to smród o mało mnie nie przewrócił chyba jakaś infekcja grzybica sie wdala. Ale lache ciagnie konkretnie polecam.

 
rura
0

zalezy czego szukasz ale do blondyny kolejka i na obcy samochod sie patrzy jak byk w pomalowane wrota widac ma stalych klijentow a czarna troszke luzniej ale full opcja kwestja ceny

 
Andre
0

Ostatnio jak bylem na ludziki to akurat jak wyjalem go z jej ust to się zlalem. Pech chciał ze wiekszosc poszla w nos, wila się jak piskoż żeby odróżnić otwór nosowy a ja miałem ubaw.

Zaloguj / zarejestruj