Na łuku przy opuszczonym drewnianym barze

Z tego co rozmawiałem z jedną panienką to stoi od pn do sob od godz 10:00 a do której nie pamiętam. Mówi, że tylko ona tam stoi, dziś piździło na dworze (-7) i twardo stała. Polka, szczupła, wygląd nawet nawet, wiek mniej więcej 25lat. Full serwis 80zł, ja brałem laske w gumie za 40zł, nie podejrzewałem, że tak szybko moge się spuścić, tak panienka szarpała. Do tego można było łapać za cycki i poklepać po dupie. Pozdrawiam!

Komentarze dodaj komentarz
 
Zax
0

Lodzik u czarnulki po prostu boski. Bierze głęboko, trzyma dobre tempo, dobrze ssie, wie kiedy zwolnić. Po prostu nie udaje, że coś umie, tylko profesjonalnie obciaga kutasa.

 
xsxs
0

Witam ostatnio jechalem od Turku na kalisz..i po prawej stronie jadac od turku..jest tez taki zjazd jak by do lasu..tam jeszcze przed tym lukiem i przed tym opuszczonym barem..migla mi sie jakas czarnulka wsiadajaca do auta...ale chyba niezla sztuka..wie ktos cos..?ale to napewno ne ta co macha..bo jechalem dalej to byla i mi pomachala tam przy tym barze..ale wczesniej stoi jakas..?wie ktos cos..?

 
rusek
0

A jeszce MAX take kity to ic na iny portal wciskac kozistam u niej od roku i uweszce mi koledzy laska jest zdrowa z renkom na sercu polecam jom a take debile jak ten pajac max to perdolom bez sensu hoc jom guwno zna tempy idiota

 
rusek
0

Do maksa to ty jestesz sifem kurwo ocernjasz kogosz a huja w tym prawdy caly cas kozistam u niej i caly cas jestem zdrowy to ty jestesz bakcilem psujesz dzewcinie opinie bo ci pewnie nie stoji baran z cebe

Zaloguj / zarejestruj