Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
PanZ
0

@Gghhjkkkkk: jakieś 2 tygodnie temu jechałem to stała taka fajna młoda dupeczka na krzyżówce skręt na Koszanowo,ale za kilka dni byłem i już jej nie trafiłem,może to ona? Ktoś pisał w wątku K92 Podrzewie

 
Mlodyon40
+4

Fajnie ale szkoda że tylko w aucie siedza.Nie widać jak się prezentują. Przejazdem ciężko zobaczyć.Bedzie kiedyś się po drodze zatrzymać i zagadać

 
135678
0

@pitek1975: Laura stoi na zatoczce w Karolewicach, ostatnia zatoczka jak się jedzie w stronę Pniew od Międzychodu. Czarne Audi A3

Zaloguj / zarejestruj