Karolewice
zatoczka w lesie w kierunku Międzychodu, szczuplutka laseczka z ładna cipką, świetnie robi loda i pozwala na palcóweczkę, za 50 wszystko
zatoczka w lesie w kierunku Międzychodu, szczuplutka laseczka z ładna cipką, świetnie robi loda i pozwala na palcóweczkę, za 50 wszystko
Laura stoi na karolewicach swoją audi a6 srebrna nieraz pozniej przyjezdza ale jest codziennie
@Mikolaj1356: a jest Martyna?
@Mikolaj1356: Wiesz od której godziny stoi?
@pitek1975: byłeś kolego była bo też tam jadę tą trasą? W Piątek
Stoi jakaś jeszcze jak tak może ktoś wie do której
Laury znowu brak a czy ktoś wie czy ta co z Laurą siedziała w aucie stoi może gdzieś?
@Gghhjkkkkk: jakieś 2 tygodnie temu jechałem to stała taka fajna młoda dupeczka na krzyżówce skręt na Koszanowo,ale za kilka dni byłem i już jej nie trafiłem,może to ona? Ktoś pisał w wątku K92 Podrzewie
Laura to ta z A3 taka w okularach ? Po 30 grubo?
Hejka jeśli interesuje kogoś chłopak w sexy damskich ciuszkach to zapraszam na soczystego loda w moim wykonaniu
@Wiolettastar: jesteś jeszcze
Laura jest była dziś ktoś potwierdzi gdzie stoi?
Są dziś?
Jest któraś?
Jest
Jest ta młoda, nowa szczupła ?
Laura za luboszem stoi z martyna w stronę kwilcza
I znowu Laury nie ma !
Stoję na zatoczce a Laury brak. Czyżby już nie pracowała?
@Gghhjkkkkk: będziesz dzisiaj ?
@Gghhjkkkkk:Nie za wcześnie?
@Arkowski: A w jakich godzinach ona stoi? Przed chwila byłem i też pusto.
@Keta: Byłem.
Jest Laura?
Ona jest dobra
Szkoda.
Laury nadal nie ma.
Laury brak!!! Ktoś coś?
Coś wiadomo o tej drugiej czyli pasażerce
Fajnie ale szkoda że tylko w aucie siedza.Nie widać jak się prezentują. Przejazdem ciężko zobaczyć.Bedzie kiedyś się po drodze zatrzymać i zagadać
Stoi czarne audi na poboczu i dwie dziewczyny w środku ktoś coś wie ?
@MlodyOn40: to jest właśnie Laura za kierownicą a pasażerka to jakaś nowa która się chyba od niej uczy
@135678: mozna brać nową na nauke i laure zeby patrzyła?
Gdzie Laura ma teraz miejscówkę?
@Artur91: podpinam się pod pytanie, Laura jest dostępna?
@pitek1975: Laura stoi na zatoczce w Karolewicach, ostatnia zatoczka jak się jedzie w stronę Pniew od Międzychodu. Czarne Audi A3
@135678: ktoś wie czy dzisiaj jest?
Jest może dziś ????
Jest jakas na juzefowie
Laura jest jeszcze dzisiaj
Laura jest na miejscu
Laura na posterunku
A ta martyna jest
@Grek3: ja dziś będę
Laura jest na swoim miejscu
Jest jakas laska