Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
konto_usuniete
-1

@One: Potwierdzam. W sobotę siedziała z gościem od citroena kolor Czarny z 2 godz u siebie na miejscówce w lesie przy tym domku.

 
One
+1

@bladys123: Potwierdzam . Jak już startuje do klientów na parkingu to może być zdolny do tego żeby wjechać na miejscówe A resztę sami sobie dodajcie...........

 
Gargamel33
0

Obalę trochę mit o tej Laurze.bylem w tygodniu.pani z twarzy wygląda na zejechana.figura ok.inteligencja mierna ale kogo to obchodzi.lod powyżej średniej. Jest dobrze ale nie jest to Wow.ubrana średnio.cipa ciasna dala się pobawić. Na wzgórzu nie za ciekawie wyglądające pieprzyki.jest to pewnością bardzo dobra alternatywa gdyby miał iść do tych śmierdzących i leniwych Bułgarek.

 
Jebaka1224
+1

Witam panowie ktoś mi powie realnie od której do której godziny spotkam tu panią ? Mam sporo km i nie chciałbym trafić na puste miejsce

 
Tytu33
+4

Szwagry może jej ktoś zapytać czy w niedzielę stoi?czasem tam przejeżdżam to bym trochę zboczył.wygkada apetycznie a Street viev

Zaloguj / zarejestruj