Karolewice
zatoczka w lesie w kierunku Międzychodu, szczuplutka laseczka z ładna cipką, świetnie robi loda i pozwala na palcóweczkę, za 50 wszystko
zatoczka w lesie w kierunku Międzychodu, szczuplutka laseczka z ładna cipką, świetnie robi loda i pozwala na palcóweczkę, za 50 wszystko
Laurę jeszcze widać przy drodze czy zniknęła?
Jak byłem w sobotę to była po 2 stronie passat stoi srebrny z f agasem to wtedy jest nie wiem czy zawsze
To Laura stoi już z powrotem na zatoczce w Karolewicach?
@Kicha1: Zastaniesz ale to już zabytek. Lata urody minęły.
@Jebas69: dokładnie ale nie jest jeszcze najgorzej za to nadrabia zaangażowaniem w wykonywaną pracę ;) powiem szczerze że byłem pierwszy raz u mniej tydzień temu i jestem miło zaskoczony ;) a mówiła że od 14 lat tu jest
@Rafiiii: Do której ona stoi w tygodniu? Będzie jeszcze po 16?
@Jebas69: Dawno jej nie widziałem ale tak najlepsza w tamtych stronach zdecydowanie.
Wie ktos czy Laura dzis jest
Czy Laure jeszcze zastanę?
Wie ktoś może czy stoi aktualnie jakaś? Mam wolną godzinke akurat
Laura jest jeszcze czy wyjechała?
@Tomek252: wczoraj była od rana jakoś około 9 ale jak wracałem to było pusto
@239363: dziękuję za informację
Wie ktoś czy Laura dzis jest?
@Rafiii: Ale z twarzy to masakra. Tylko brać ją od tyłu.
Jak wyglada ta Laura? Nie bylem jeszcze u niej wiec wolalbym wiedziec ze zatrzymuje sie wlasnie u niej jak tak zachwalacie 😁
@12mateo34: wysoka chuda blondynka stoji na zjeździe na Józefowo tylko ciężko ją namierzy taki ma ruch dzisiaj chyba z pół godziny się kręciłem żeby ją zastać ;)
@Rafiii: A do której stoi?
Jak coś to Laura stoi ;)
Jest napewno za luboszem jak skręcasz na Józefowo gdzie ta mała polka stala
Jest faktycznie Laura na trasie?
Panowie ma ktoś numer do Laury ??
Jest dzis Laura?
Do której godz.stoi Laura?
Laura będzie w srode
Witam jest Laura dzis?
jest jest dzisiaj ostry numerek jak za dawnych czasów
@mnnmmn: zazdroszczę . Orientujesz się czy jutro jest i ile bierze ?
@mnnmmn: a do której dzisiaj jest ??
Byłem zobaczyć po 11 czy jest Laurencja. I nie było a szkoda. Była w późniejszych godzinach wiem bo jechałem ale już nie sam i się prężyła. Mam nadzieje ze jutro będzie 😎
szwagry jest dzisiaj jakas dajcie znać szybko
Jest ???
Do której jest ????
Był z tydz temu na skręcie na juzefowo
dajcie nr do niej dzisiaj jade
Szwagry czy dziś ktoś potwierdzi że Laura jest??
@Cudny123: Tak, potwierdzam. Byłem dzisiaj u niej, jest przy zjeździe na Józefowo, niestety zła wiadomość dla nas wszystkich to to, że jest do 6.09. a później wraca do siebie, bo przeprowadziła się na stałe do Bułgarii.
@Tomek252: Ech, to już mogła w ogóle nie stawać, tylko smaka narobiła, szkoda. Jaki ma cennik ?
@Artur91: sex + lód 150
@Tomek252: Nie wiesz ile za samego loda bierze ?
@Artur91: 70
Widzę że naprawdę jesteście na nią napaleni a to deska wyschnięta przecież ona nic ciekawego nie wiem co w niej widzicie
@545: Laura jest jedną z najlepszych w tych stronach w te klocki, nie to co pozostałe paszczury co wszystko robią od niechcenia! Nie musisz pisać co róż jako to jest brzydka itd. Widocznie skoro tak ciągle piszesz to masz pewnie problem nawet z kurwami i cie odrzucają, a każdy kto jest zainteresowany wie co i jak, choć urodą nie grzeszy to brzydka też nie jest!
@Tomek252: To widzę kolego że pięknych panienk żeś nie bzykał bo ja tak to ty masz problem że cię nie chcą ładne pany
Byłem przed chwilą potwierdzam ze to laurcia ale na krótko zawitała a co do wyglądu każdy ma swój gust a pogadać to i z laura się da o wszystkim
Szwagry, nie uwierzycie kogo dzisiaj spotkałem. Laura wróciła ! Jest też ta jej koleżanka niska Polka. Stoją obydwie przy skręcie na Józefowo.
@Artur91: jesteś pewny, że to Laura?! Korzystałeś już dziś z niej? :D
@Artur91: To powiedz Laurze żeby wróciła na swoją starą miejscówkę "Karolewice"
@Drut: Jestem pewny, dwa razy przejeżdżałem żeby się upewnić, co chwilą ktoś ją brał, do tego spory ruch więc nie podjeżdżałem z zapytaniem o cennik i czy wróci na starą miejscówkę, bo też wolałbym tamtą opcję na Karolewicach.
@Artur91: To jak będziesz miał okazje z nią porozmawiać, to weź się jej zapytaj czy wróci na te „Karolewice” :) I zapytaj się przy okazji o cennik :)
@Artur91: Posiadasz może numer do Laury? Bo ja posiadam i łącząc się z nią, od razu rozłącza sygnał. Może numer telefonu zmieniła?
@Natan89: Nie mam do niej żadnych namiarów
@Artur91: Ok