Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Roman14
+1

Wdupke:Taka stara to nie jest a że przebieg ma to znaczy ze dobra w te klocki ja tam nie narzekam korzystam i nie wypada obrażać damy ktora mi dobrze robi

 
Enzo
0

Dziś była Laura o 11.30g. na pierwszej zatoczce za Pniewami jak jechałem o 12g. to już jej nie było. Coś wcześnie dziś skończyła!

Zaloguj / zarejestruj