Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Synek123
-1

Rozpisujecie się o tej Laurze , może ktoś opisze doświadczenia z nią ? Chciałbym się do niej wybrać ale mam trochę kilometrów i niechciałbym mieć wtopy , na co można sobie z nią pozwolić?

 
NiepoprawnyRomeo
0

Czy kojarzycie może czy Laura z okazji walentynek ma jakąś promocję ? Jakiś ubiór czerwony lub coś w tym stylu ?

 
squirter
0

siema szwagry, z tego co pamietam to ta mała - szpetna troche - często stoi na józefowie - za Luboszem, wczesniej na zgierzynce - ma na imię Martyna, kiedyś zaciązona i stała z brzuchem, widywałem w Międzychodzie - chyba tam miała mete.

 
DziadLesny
+1

@Mikolaj1357: że wam na nią w ogóle staje..przecież taka wywłoka ,jak zresztą wszystkie tam musiały by mi dużo płacić żeby je wogole dotknąć a co dopiero ruchac

 
Koko555
+2

Dziadzie jak nie korzystasz to po co włazisz na takie strony ruchaj w domu swoją stara i nie obrażaj laury bo jest wporzadku

 
DziadLesny
+2

Nawet połowy z tego ile ja przejebałem leśnych dziwek nie obróciłeś ,więc weterana tu nie obrażaj;) mam na myśli że dziwka musi zajebiscie wyglądać,a one w tej okolicy po kilkanaście lat weteranki stoją, i nie mów mi że one są atrakcyjne, aa żeby nie było ta wasza Laura kilka lat temu też mi się wypieła nie raz, ale żeby się nią zachwycać? No cóż każdy ma swój gust

Zaloguj / zarejestruj