Karolewice
zatoczka w lesie w kierunku Międzychodu, szczuplutka laseczka z ładna cipką, świetnie robi loda i pozwala na palcóweczkę, za 50 wszystko
zatoczka w lesie w kierunku Międzychodu, szczuplutka laseczka z ładna cipką, świetnie robi loda i pozwala na palcóweczkę, za 50 wszystko
Sa dziewczyny w aucie siedza bo zimno
@Mikolaj1356: wiesz do kiedy będzie Laura
@Mikolaj1356: Masz jakieś prawdziwe informacje ?
Jak lasek nie ma ja mogę dać dupy ale tylko wieczorem
To w końcu są te laski czy zimno dało za wygraną
Jest Laura dzisiaj?
Jest laura dzis
Rozpisujecie się o tej Laurze , może ktoś opisze doświadczenia z nią ? Chciałbym się do niej wybrać ale mam trochę kilometrów i niechciałbym mieć wtopy , na co można sobie z nią pozwolić?
Czy kojarzycie może czy Laura z okazji walentynek ma jakąś promocję ? Jakiś ubiór czerwony lub coś w tym stylu ?
Która lepiej robi loda panowie?
Wdupke:Mam z nią kontakt nawet dzis juz bedzie
@Mikolaj1356: Do kiedy będzie Laura
Kotoś wie cy stoi mała dziś ?
Do kiedy będzie Laura
siema szwagry, z tego co pamietam to ta mała - szpetna troche - często stoi na józefowie - za Luboszem, wczesniej na zgierzynce - ma na imię Martyna, kiedyś zaciązona i stała z brzuchem, widywałem w Międzychodzie - chyba tam miała mete.
Da radę trójkąt z laura i ta małą ?
Jutro będzie stać ?
Jest z mala stoi na Józefowie za luboszem czarne audi a3 na bulgarskich numerach
Taki jak ostatnio 100 za laske 150 za sex 220 za komplet
Jaki ma cennik obecnie?
Ta mała polka tez jest
Stoi
Też jestem ciekaw czy już jest moja kurewka ?
Jest juz???
Noe wiesz w jakich godzinach jutro ?
Ktoś ma ochotę na ruchanko dziś w nocy?
Laura bedzie juz w piątek w środę wyrusza do polski z tego co wiem
@Mikolaj1357: że wam na nią w ogóle staje..przecież taka wywłoka ,jak zresztą wszystkie tam musiały by mi dużo płacić żeby je wogole dotknąć a co dopiero ruchac
@Mikolaj1357: skąd te wieści ze Laura będzie
Dziadzie jak nie korzystasz to po co włazisz na takie strony ruchaj w domu swoją stara i nie obrażaj laury bo jest wporzadku
Nawet połowy z tego ile ja przejebałem leśnych dziwek nie obróciłeś ,więc weterana tu nie obrażaj;) mam na myśli że dziwka musi zajebiscie wyglądać,a one w tej okolicy po kilkanaście lat weteranki stoją, i nie mów mi że one są atrakcyjne, aa żeby nie było ta wasza Laura kilka lat temu też mi się wypieła nie raz, ale żeby się nią zachwycać? No cóż każdy ma swój gust
Stoi jakaś ?
Naprawdę nikt nie ma żadnego kontaktu do Laury?
A jest jakas inna , od ktorej stoją??
Laura od ktorej jutro bedziesz ???
Panna jest super. Szkoda że dopiero na wiosnę