Port Radomsko

Co wieczór jest tam 4-5 dziewczyn... Nawet nawet i z tego co wiem idą w większe grono :)

Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Samurai
+2

@truckdriver80_: będą za chwilę chodziły koło ciężarówek. Podjezdzasz, pokazujesz wacka i wsiada do auta i ona już ci powie gdzie jechać żeby nikt wam nie przeszkadzał

 
Samurai
0

@Samurai: mam nadzieję że coś nowego będzie niedługo. Kiedyś taką szczupła blondynka chodziła po porcie a teraz same ciemne i cały czas te same. Będę w piątek to podjadę zobaczyć czy jest coś nowego ale powoli tracę nadzieję na to miejsce

 
Samurai
0

@Arkowski: a ta najszczuplejsza nie wiesz dlaczego nie wsiada do osobówki ? Ma zakaz czy sama nie chce ? Dla niej bym jeszcze przyjechał bo mega mi się podoba. Ale jak mam przyjechać i ruchać Daniele to szkoda 250zł.

Zaloguj / zarejestruj