Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Zaraza
+1

Uważajcie na tą ze związanymi włosami, z kokiem blond. Chodzi i kusi, a jak ja weźmiesz i dasz kasę to mówi że max 10min u dużo ręką działa. Nie warto, szkoda kasy. Niby mówi że się rozbiera, a później nie chcę bo dużo ubrań ma.

 
Bolek98
0

Byłem na rekonesansie. Tam jest dramat same słonie razem z psychicznie chorą chudą blondynką jej nie polecam. Jedyna sensowna to wysoka bułgara, ale jej też się coś pojebało. Czeszki niestety nie ma.

 
Peugot206R
0

Panowie brał ktoś ostatnio ta taka niziutką grubszą na lodzika albo coś więcej? Zdrowa jest bo wczoraj łaziła ale ja zgubiłem z oczu a lubię kształtne no i pytanie czy one to wogole zdrowe są i nic po nich nie wyskoczy ? Korzystał bym pierwszy raz i wolę się doinformować od szwagrów którzy już ja brali ? Cycuchy fajne ma ? Daje się nimi bawić? I jakieś szersze info o paniach bo dopiero się wprowadziłem na kawalerkę w okolicy i bym skorzystał z każdej pani tylko opinie która zdrowa . Z góry dziękuję.

 
Xgt
0

@Kazikol: byłem tydzień temu, to było siedem sztuk. Maria, czyli ta z new beatla, Gala - wysoka chuda blondi, Daniela - czarna falowane włosy lekko przy kości, Gabriela - ciemna blond. I jakieś trzy nowe, ale nic specjalnego, jedna grubsza od drugiej. Najważniejsze, że stara gwardia wróciła, bo te nowe to nie zarobią tutaj.

Zaloguj / zarejestruj