Komentarze dodaj komentarz
 
Fafik
+1

Witam. Dziś będę na porcie dużym i mam pytanko. Jakąś bierzecie często i nie macie po niej syna? Chętnie bym ktoras dziś zgarnol do kabinki na kwadransik . Możecie jakąś polecić którą pukacie ?

 
DafemON
0

@Fafik: syna czy syna? Rozumiem błąd słownika a jeżeli o syna chodzi to ja po części i czarnej szczuplej nic chyba że miesiąc to za krótki okres by co wyskoczyło. Tutejsi muszą się wypowiedzieć bo krążą non stop jak sępy osobówkami to niech Ci napiszą którą mają na stałe wieczorami na porcie ;)

 
Xgt
0

Szwagry co powiecie o ruchanku z Anką ? Miałem ją na lodzie i poezja. Mam ochotę ja przeruchać, tylko czy jest adekwatne do loda ? No i czy nie mieliście żadnych stanów zapalnych po niej ? Hehe

 
Zaraza
0

@Mlody20000: daj spokój szkoda kasy. Figura mi się jej podobała i z wyglądu. Łaskę robi że przyjdzie na robotę, loda robi jak dzieciał, byle szybko. A jak jest za długo to wali ręką. To samo ta czarna ładna w długich kręconych włosach.

 
Tutejszy41
-1

Do jakiegi lekarza sie zwracacie z takim czyms ? Tez mi wyskoczył jakis syf na pronciu i się od 2 tyg. Zastanawiam do jakiego typu lekarza się zapisać

 
IDZPANWCHUJ
+4

No i kazda zaliczylem od 4 miechow i problem sie pojawił typu uplawu z cewki bole podbrzusza i w lewej pachwinie cos jak grzybica czy cos takiego. Ktos szfagry po dupeczkach z radomska tez przechodzil podobna zaraze. Dodam ze uzywalem kalosza zawsze . Raz buglara w kreconych wlosach mi robila gale ale to we wrzesniu jeszcze bez kalosza mozliwe ze od niej cos zalapalem ?

 
Mundek
0

@IDZPANWCHUJ: to samo miałem, nie ruszam więcej tych syfow, leczylem fiuta kilka tygodni, zaraziła mnie HPV a tego wyleczyć się nie da podobno. A też w gumie aby lod bez, później swędziało i grzybica.

 
Marrrko
+1

Dawno nie byłem , pozostali ci nie odpiszą, no chyba że sobie jaja zrobisz i napiszesz że masz zdjęcia ślicznej laluni która stoi przy drodze . Wtedy się tu zagotuje i psy ogrodnika będą skamleć pytając gdzie stoi.

Zaloguj / zarejestruj