Komentarze dodaj komentarz
 
Zartownis234
0

@pixies42: tyle ile sobie zażyczysz:) zapłacisz to ci na bank potwierdzi ze ma dostostosowany wiek do twoich wymagan:) a jak dasz premie to nawet bedzie dla ciebie dziewica i to tu bedziesz jej pierwszym:) a tak na owaznie to zapewne nikomu prawdy o sobie nie powiedzą to i poco o takie sprawy pytać?

 
Grubas46
+3

W zeszłym tygodniu porwałem do kabiny szczupła brunetkę przechadzającą się po porcie. Dziewczyna miła z wyglądu bardzo szczupła. Super ubrana mini wysokie szpilki piękne nogi. Bardzo zadbana. Dała się namówić na Anal za 150zl. Z racji rozmiaru mojego gnata grube 21cm było ciężko. Pozycja ja leżę ona nabija się na moja pale. Było ciężko widać było grymas na jej twarzy. Jak już się nabiła kilka ruchów i musieliśmy przestać z powodu bólu jaki jej sprawiłem. I w tym momencie wyjmuje a gnat cały w gownie. JecZcze po ciemku koszule uwaliłem i siedzenie. Smród jak cholera. I tak skończyła się moja przygoda z portem. Ale dziewczyna piękna. Lecz po tej akcji już nie miałem ochoty na nic.czy ktoś próbował u tej pani łaskę lub zwykły sex?

 
Bolek98
+1

@Grubas46: A myslałeś że w czym będzie. W maślance? Normalne chyba jak dupska nie oczyściła przed analem to powinno być dla Ciebie naturalne że gówno się zebrało. Musisz na przyszłość pytać czy jest przygotowana na anal.

Zaloguj / zarejestruj