Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
KurwaMacc
+1

Nie wiem która bo często zajeżdżałem ale omija już szerokim łukiem. Dostałem na brzuchu i na bokach pod pachami do pasa dziwną wysypkę z wodą, na pewno to nie potówki korzystałem ostatni raz 18/10 z któreś z tych nowych z armeni niby jakoś tak mówiła że jest. A ogólnie to z każdej ze starych i teraz nie wiem czy wysypka 3 tyg po to nie HPV 2 tyg się pojawiało teraz już nie ma. Ale szczerze to chuj wie co to może być i nie badałem tego. Ktoś miał podobne objawy swego czasu po którejś z tych niby CZYSTYCH panien?..

 
Luterrrrr
-1

@KurwaMacc: z ciekawości waliłeś ją bez gumy? Czy podałeś jej do papy bez gumiaka? Bo jeśli coś z tych rzeczy to nawet Cię nie żałuję. Zdrowie powinno być na pierwszym miejscu, ale jak się myślało nie tą głową co trzeba to teraz zapierdalaj do lekarza i się módl żeby przeszło.

 
kurwaaMacc
+2

@Luterrrrr: wsio z każdą z nich w gumiaku nigdy beż daj spokój mam swój rozum i bez gumy to samobójstwo ale guma też w 100% nie chroni przed syfami...

 
Asss3
0

@Bochun: pewnie niee kwestia o którą stala bywalczynie mu chodzi. Mlodosc pojecie wzgledne jak jest człowiek w pewnym wieku to się okazuje że w porcie to same młode chodza:)

Zaloguj / zarejestruj