Komentarze dodaj komentarz
 
Zwyrolekk
-9

Gabi fajna szuka beż gumy za 400 ojebała berło przed wczoraj jak ta lala i bez gumy też ja bzykłem. Jeszcze wrócę do niej nawet fakt jej nie przeszkadzał ze mam chlamydie kutasa .. Dobra szczą:)

 
ZozolRm
0

Ojjj Szwagry. Bulgarka w blond czarno warkoczach.. Młoda, jędrna, wysoka.. dziś była w rajstopach a'la pończochy i białej kurtce Ceny tak jak mówią 100/150/200 także opłaca się lepiej domówka. Ale Pannę mogę polecić. Szczuplutka.

 
Bochun
-28

Siema szwagry POLECAM GABRIELA JAK Z NIĄ GADAŁEM TO MA LAT 21 CENA 200 ZŁ, ALE ZESZLA NA 170 ZŁ ALE PÓŹNEJ SAMA MI ZAPROPONOWAŁA ŻE ZA 200 ZŁ LODZIK BEZ GUMKI😁MÓWIĘ WAM PEDAEDA... I Z TEGO CO JESZCZE MÓWIŁA TO ŻE 600 ZL ZA GODZINĘ BIERZE W HOTELU I DAŁA MI NR TELE DO SIEBIE.... I CO ONA WYCZYNIA SZWAGRY TO DUŻO BY PISAĆ 😁. DZIŚ JEST UBRANA W CZERWONĄ MINI BLONDYNKA I STARSZNIE JEST MIŁA I SYMPATYCZNA DZIEWCZYNKA, SERIO POLECAM I TO NIE JEST ŻADEN FARMAZON..... I TAK Z INNEJ BECZKI PANOWIE UWAŻAĆ BO PO PORCIE KRĘCĄ SIĘ NIEBIESCY

 
Rsko91
+6

@Bochun: o cie panie chuju! 600 zł za godzinę z Bułgarka w hotelu ?! Za takie sumy to sa dziewczyny high Class, eleganckie a nie jakaś Bułgara co tylko pyta o kokainę albo trawę…

 
Rsko91
+5

@Bochun: No czytam i mój komentarz to szokujące zdziwienie na cenę jaka Ci powiedziała, nic nie pisałem przecież, ze korzystałeś.. cena kosmiczna i mnie zdziwiła, za takie pieniądze to na pewno nie warto korzystać z usług Bułgarek. Zreszta za loda 200 bez gumy to wole iść na domówkę do Polki niż dorabiać Bułgarów na porcie..

 
Rsko91
+4

@KierowcaTira2: jak masz jej dać 500 zł i zapłacić hotel to lepiej daj te pieniądze mi. Zawiozę Cię do Częstochowy, godzinę sobie poruchasz, przywiozę na port i jeszcze mi na ruchanie zostanie. Nie dajcie się dymać BUŁGAROM, przecież to kosmiczne ceny.

Zaloguj / zarejestruj