Komentarze dodaj komentarz
 
Pola
0

Polka 100% 168 cm wzrostu szczupła blondynka do waszych usług od soboty zapraszam. Jesli okarzecie się chojni i mili zostanę na dłużej warto przekonajcie się sami,jesli będzie zwierzyniec uciekam na [adres].

 
Bar
0

Panowie ktorą najbardziej polecacie? Powiem wam że przyglądam się na tą chudą długonogą czarnulką i jest jeszcze jedna czarna to jest chyba ta marta ale nie wiem. Która lepsza?

 
Lok
0

Pany mam takie pytanie wie ktoś może jak się nazywa taka jedna panna chyba najstarsza ze wszystkich i mega mocno opalona prawie czarna trochę grubszej kości, zawsze jest pierwsza i stoi praktycznie zawsze

 
Mobilek
0

Pannom się w głowie pomieszało, przed chwilą koło mnie gość podjechał zapytał ile, czarna długonoga odpowiedziała ten wsiadaj a ta że nie wsiada ?? i chuj i stała dalej z tą grubsza czarna ??

 
Pabianiczanin
0

Kurwa, w Radomsku panienki o klienta walczą a w Pabianicach żadnej divy nie ma poza jedną która stoi 11-14 jak normalni w robocie są. Zapraszamy Panie do nas. Tutaj wyposzczonych klientów nie brakuje.

 
Smakosz
0

Witam panowie , nie ma strachu o filmy wczoraj pukałem bezimienną piękną długonogą suczkę na porcie . Na powrocie mi opowiadała że konkurencja chce wstawić swoje dziewczyny do portu i stad takie jazdy na forum. Polecam dziewczynki z portu piękna rozmowna i pachnąca i rozkoszna.

Zaloguj / zarejestruj