Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
PanZ
0

Dzisiaj nie było tej młodej nowej,na jej miejscu ta wywłoka co stała za lasem za Mcd, wziąłem kolejny raz tą co stoi na ścieżce rowerowej przed Chełmem,ale miejsce 100metrow od głównej drogi, ruchasz i cię widzą z daleka 😜,ale huj lepsze to niż kamery gdzieś w lesie,to droga wzdłuż pola także luz,żadna straż czy pały się nie przyjebią bo miałem przyjemność z jednymi i drugimi w trakcie

 
PanZ
+1

@Wojtass1321: w Grońsku młoda od strony Pniew po lewej stronie, zawsze siedzi tam,też jest fajna,tylko czasem stoi tam ta z wielką dupą to jej nie polecam,do tych dwóch co opisałem jeździłem dość często,razem stały to na zmianę je brałem;)

 
PanZ
0

@Wojtass1321: ładna z twarzy i figury,byłem u niej kilka razy w zeszłym roku na Grońsku ale tam kamera była i trochę nieprzyjemności później,teraz stoi tam gdzie opisałem,ladna twarz,figura super,kolczyk w nosie, pierwszy raz trochę niedotykalska i trochę cwaniara ma zasady żeby odrazu po chamsku nie macać jej itp,następne razy już luzik,zmieniała pozycję jak chciałem,cipka dupka pięknie wymacana;)pożartowała,trzeba podchodzić do nich w miły sposób to się odwdzięcza tym samym,na mój gust zajebista dupeczka,ceny były 100 lacha i 150 sex,kusi mnie ta Turczynka nowa jeszcze ale brak czasu ostatnio ,ale mam nadzieję że ją trafię jeszcze

 
Gghhjkkkkk
0

Panowie stoi nowa dziewczyna z Turcji, szczupła wygląd petarda ,czarne proste włosy, słabo mówi po Polsku, serwis lodowy słaby dużo ręką. Ale jako atrakcja i coś nowego. Dość duży ruch ma.

 
PanZ
0

@Gghhjkkkkk: a gdzie miejscówkę ma? widziałem już dziś z daleka i wydaje się niezła,muszę zabrać na numerek,cennik standard?

 
squirter
+1

@Xxx75: faktycznie te wielkie usta też widziałem, buła chwile na kilku miejscówkach (Zgierzynka, lasek niedaleko wigwamu, później lasek za McDonald, później przy Chełmnie i zjazd na Koszanowo, ale dawno już jej tu nie ma

 
driver55
0

@Xxx75: To nie ta co kiedyś stała? I każe zakładać dwie gumy? A po 5 minutach krzyczy , że konie czasu? Jeśli ta. to z ciała idealna. Ale podejście n a0.

 
On87
-6

Na parkingu przy hotelu stała dzisiaj czarnula w sensownej białej sukience, wyglądała na szczupłą i młodą. Warto się u niej zatrzymywać? Czy ściemniara? Była obok takiej puszystej panny ta Bułgarka

 
PanZ
+1

@On87: stara chuda Bułgara, nic wartego uwagi, stoi dobre 10 lat albo dłużej, tylko z daleka wygląda niby ok,nigdy u niej nie byłem ale pamiętam że ktoś pisał że zakładała 2 gumy;), za to te 2 mlode w Gronsku mogę polecić,mi już sie znudziło do nich jeździć ;)ale fajne mlode dupki,tylko uwaga nieraz tam sciemniara grubsza stoi albo taka brzydka Bułgara wogole niezgrabna,ale ta jedna fajna przeważnie siedzia a druga mega ładna z twarzy i figury po drugie stronie lasu piękne czarne włosy i ciało sztoss

 
On87
-3

@PanZ: dzięki wielkie za opinię, przejadę się na czasie do tego Grońska i poszukam. Na szczęście na tym portalu są jeszcze rzeczowi i konkretni bywalcy, którzy udzielą wskazówki, i to nawet merytorycznie wyjaśnią

 
PanZ
-3

@On87: tylko dziwne te minusy jakieś pojeby dają do komentarzy,huj z wami,kto kumaty to zrozumie a kto tępy da minusa

 
Artur91
+2

@wojtas90suko: Ja mogę ci potwierdzić że dostałem. Wjechała straż miejska, 2 mandaty po 200zł. Także mimo że laski spoko, ja odpuszczam bo przy następnym spotkaniu portfel bardziej zaboli ;)

 
mloody92
-3

@Artur91: faktycznie takie dobre te dwie Bułgarki? Kiedys jechałem ale to było dobre 2 lata temu i pamiętam jedną Bułgarka taka młoda była piękna tam, chuda, z buzi ładna, zajebista laska. Daleko mam i chętnie bym się wybrał po latach :)

 
squirter
+3

witam szwagrów, wczoraj mnie pokusiło i zrobiłem sobie rundkę od kwilcza przez pniewy do podrzewia - stała przy hajduczku ta czarna co opisujecie, reszta miejscówek pusta, potem pojechałem od pniew do nowego tomyśla - to tylko na rondzie w bolewicku w stronę tomyśla po prawej jedna sztuka - ta co zawsze... w innych punktach pusto...

 
aaaasssaaaaa
+5

wczoraj przy Hajduczku stała bułgarka, nawet nie brzydka ale typ cwaniary, lód 100, sex 150, komplet 250 wołała - pośmiałem sie i pojechałem

 
Wesolygorg
0

Siemka, macie może jakieś info/kontakt do jakiejś Sikorki z waszych okolic ? Jadę z Rzeszowa w wasze strony dziś i chętnie jakaś niewiastę odwiedzę:)

Zaloguj / zarejestruj