K92 Podrzewie
Krajowa 92 Poznań-Gorzów Miejscowość Podrzewie przy drogowskazie na Otorowo. Chyba polka bardzo ładna buzia czarnulka zawsze szpilki i mini. Był ktoś?
Krajowa 92 Poznań-Gorzów Miejscowość Podrzewie przy drogowskazie na Otorowo. Chyba polka bardzo ładna buzia czarnulka zawsze szpilki i mini. Był ktoś?
Do której stoją? Ostatnio jechałem po 16 to jeszcze stała jedna koło ronda na Nowy Tomyśl
Jest jakaś Pani
Dzisiaj nie było tej młodej nowej,na jej miejscu ta wywłoka co stała za lasem za Mcd, wziąłem kolejny raz tą co stoi na ścieżce rowerowej przed Chełmem,ale miejsce 100metrow od głównej drogi, ruchasz i cię widzą z daleka 😜,ale huj lepsze to niż kamery gdzieś w lesie,to droga wzdłuż pola także luz,żadna straż czy pały się nie przyjebią bo miałem przyjemność z jednymi i drugimi w trakcie
Witajcie jest coś dziś?
@PanZ oki dzięki za konkretne informacje a polecasz jeszcze jakieś dziewczyny?
@Wojtass1321: w Grońsku młoda od strony Pniew po lewej stronie, zawsze siedzi tam,też jest fajna,tylko czasem stoi tam ta z wielką dupą to jej nie polecam,do tych dwóch co opisałem jeździłem dość często,razem stały to na zmianę je brałem;)
@PanZ a jak wygląda ? I jak u niej z serwisem? Polecasz jeszcze jakąś dobrą dziewczynę?
@Wojtass1321: ładna z twarzy i figury,byłem u niej kilka razy w zeszłym roku na Grońsku ale tam kamera była i trochę nieprzyjemności później,teraz stoi tam gdzie opisałem,ladna twarz,figura super,kolczyk w nosie, pierwszy raz trochę niedotykalska i trochę cwaniara ma zasady żeby odrazu po chamsku nie macać jej itp,następne razy już luzik,zmieniała pozycję jak chciałem,cipka dupka pięknie wymacana;)pożartowała,trzeba podchodzić do nich w miły sposób to się odwdzięcza tym samym,na mój gust zajebista dupeczka,ceny były 100 lacha i 150 sex,kusi mnie ta Turczynka nowa jeszcze ale brak czasu ostatnio ,ale mam nadzieję że ją trafię jeszcze
Panowie którą polecacie ?
@Wojtass1321: dziewczyna za Chełmem po prawej stronie w stronę Pniew,stoi na ścieżce rowerowej
Panowie stoi nowa dziewczyna z Turcji, szczupła wygląd petarda ,czarne proste włosy, słabo mówi po Polsku, serwis lodowy słaby dużo ręką. Ale jako atrakcja i coś nowego. Dość duży ruch ma.
@Gghhjkkkkk: jakie ceny?
@ggdfgdfdf: Lodzik 100zł.
@Gghhjkkkkk: gdzie stoi dokładnie
@Gghhjkkkkk: a gdzie miejscówkę ma? widziałem już dziś z daleka i wydaje się niezła,muszę zabrać na numerek,cennik standard?
Stoi jeszcze ?
@Wojakk122: Tak czeka za Tobą. Poczytaj niżej to będziesz wiedział że do 16 godziny czasem wcześniej bo w nocy mają życie prywatne
Przy zjeździe na kaszanowo stoi czrnula długie włosy fajna figura ciemne okulary może ktoś korzystał coś podrzuci czy warto.
@Xxx75: taka w chuj szczupła ?
@wojtas90suko: ciężko powiedzieć ale to nie ta chuda Rumunka co miała takie wielkie usta(kiedyś tam ją też widziałem)
@wojtas90suko: dokładnie ta, ona ma takie wysokie czoło, chuda w pizdu, nie korzystałem wiec nie pomogę
@Xxx75: faktycznie te wielkie usta też widziałem, buła chwile na kilku miejscówkach (Zgierzynka, lasek niedaleko wigwamu, później lasek za McDonald, później przy Chełmnie i zjazd na Koszanowo, ale dawno już jej tu nie ma
@Xxx75: To nie ta co kiedyś stała? I każe zakładać dwie gumy? A po 5 minutach krzyczy , że konie czasu? Jeśli ta. to z ciała idealna. Ale podejście n a0.
Jak na dzień dzisiejszy wygląda sytuacja z paniami? Coś jest fajnego?
@Mlodyanonim: syf totalny , od kilku lat te same lampucery,wczoraj przejażdżka w tamtych okolicach z ciekawości
Stoi cos dzis kolo hajduka?
W sobote będę po godz 18
Środa dzień loda ktoś chętny? I na ciasną dupe?
W niedzielę też stoją?
Stoi Jeszcze Polka na Hajduczku czy już jej nie ma?
Na parkingu przy hotelu stała dzisiaj czarnula w sensownej białej sukience, wyglądała na szczupłą i młodą. Warto się u niej zatrzymywać? Czy ściemniara? Była obok takiej puszystej panny ta Bułgarka
@On87: może PanZ kojarzysz tę chudą w czarnych włosach? Taka petitka jakby, a wiem, że to Twoje okolice chyba
@On87: Ktos testował?
@On87: stara chuda Bułgara, nic wartego uwagi, stoi dobre 10 lat albo dłużej, tylko z daleka wygląda niby ok,nigdy u niej nie byłem ale pamiętam że ktoś pisał że zakładała 2 gumy;), za to te 2 mlode w Gronsku mogę polecić,mi już sie znudziło do nich jeździć ;)ale fajne mlode dupki,tylko uwaga nieraz tam sciemniara grubsza stoi albo taka brzydka Bułgara wogole niezgrabna,ale ta jedna fajna przeważnie siedzia a druga mega ładna z twarzy i figury po drugie stronie lasu piękne czarne włosy i ciało sztoss
@PanZ: Na Grońsku podobno często mandaty lecą prawda to ?
@PanZ: dzięki wielkie za opinię, przejadę się na czasie do tego Grońska i poszukam. Na szczęście na tym portalu są jeszcze rzeczowi i konkretni bywalcy, którzy udzielą wskazówki, i to nawet merytorycznie wyjaśnią
@On87: tylko dziwne te minusy jakieś pojeby dają do komentarzy,huj z wami,kto kumaty to zrozumie a kto tępy da minusa
@PanZ: Ja mam wrażenie, że te minusy dają, ci co by chcieli, aby te panienki były tylko do ich dyspozycji i nikogo więcej...
@wojtas90suko: Ja mogę ci potwierdzić że dostałem. Wjechała straż miejska, 2 mandaty po 200zł. Także mimo że laski spoko, ja odpuszczam bo przy następnym spotkaniu portfel bardziej zaboli ;)
@PanZ: daj kolego dokładne namiary, pozdro
@Artur91: faktycznie takie dobre te dwie Bułgarki? Kiedys jechałem ale to było dobre 2 lata temu i pamiętam jedną Bułgarka taka młoda była piękna tam, chuda, z buzi ładna, zajebista laska. Daleko mam i chętnie bym się wybrał po latach :)
etwas moppelig… aber nicht mein fall
Jest nowy narybek za McDonaldem zjazd przy lasku do 17:00 jest dzisiaj naprawdę spoko ma dziewczyna wyczucie i nie spieszy się wszystko jak najbardziej polecam bułgarka
@Bartalas: Jak wygląda?
@Bartalas: hej a masz kontakt jakiś do niej ?
Cześć, można dzisiaj odwiedzić?
Cześć ta co stoi taka ciemna i fajna kobietka przy hajduczku ktoś coś kojarzy jakie wrażenia???
witam szwagrów, wczoraj mnie pokusiło i zrobiłem sobie rundkę od kwilcza przez pniewy do podrzewia - stała przy hajduczku ta czarna co opisujecie, reszta miejscówek pusta, potem pojechałem od pniew do nowego tomyśla - to tylko na rondzie w bolewicku w stronę tomyśla po prawej jedna sztuka - ta co zawsze... w innych punktach pusto...
wczoraj przy Hajduczku stała bułgarka, nawet nie brzydka ale typ cwaniary, lód 100, sex 150, komplet 250 wołała - pośmiałem sie i pojechałem
@aaaasssaaaaa: ta chuda stoi dobre parę lat, też wczoraj tam się przejechałem ale nic nie ma ciekawego
Witam wszystkich dzieję się coś dzisiaj? Jest gdzie zajechać?
O 13 i 16 pusto
witam jakieś dzisiaj chetne po 20 okolice pniew
przy wjedzie na Otorowo stoi jeszcze czasem pani czy juz zapomniana miejscówka?
Stoi coś tam na trasie Poznań Kwilcz ?
@Suchyii: nie opłaca się stawać u żadnej między Pniewy a Nowy Tomyśl...... Lepiej konia se zwalić
Siemka, macie może jakieś info/kontakt do jakiejś Sikorki z waszych okolic ? Jadę z Rzeszowa w wasze strony dziś i chętnie jakaś niewiastę odwiedzę:)
Stoi cos w tych rejonach dzisiaj ?
Szwagry stoi jeszcze Madzia?