K92 Podrzewie

Krajowa 92 Poznań-Gorzów Miejscowość Podrzewie przy drogowskazie na Otorowo. Chyba polka bardzo ładna buzia czarnulka zawsze szpilki i mini. Był ktoś?

Komentarze  dodaj komentarz
 
Artur91
0

@Ksjsbssb: Wygląd mocno taki sobie, ale nadrabia warsztatem. Jako że nie ma tej bułgarki z Grońska, Laura robi równie zajebiste lody, i jej podejście do klienta jest spoko. Coś tam zagada atmosferę rozluźni, na minus jedynie że miejscówkę ma trochę daleko, ale przynajmniej jest tam spokojnie. Cennik zdaje mi się że 50 lodzik, 50 sex, komplet pewnie 100zł, nie mam pojęcia, byłem u niej tylko na lodach. Obecnie można ją spotkać tylko w weekendy, przesiaduje w srebrnym bmw w zatoczce na Karolewicach.

 
edwardo
0

@Artur91: 150 ona chce i za ten hotel tez 50 za godzinę ale warto to nie to samo co w aucie już kilka razy na hotelu byłem znia nadal ja odwiedzam już kilka lat😏kurde jak ona fajnie dochodzi z cipy się leje jak cztery palce się wsadzi co tu pisać czeba jechać i zobaczyć

 
Tomek548
+4

@edwardo: Jeszcze dwa miesiące temu (parę postów niżej) zam wypytywałeś innych o Magdę, jaki zakres usług i czy warto, a teraz piszesz, ze niby jeździsz do niej od kilku lat. Ściemę walisz i tyle.