K92 Podrzewie
Krajowa 92 Poznań-Gorzów Miejscowość Podrzewie przy drogowskazie na Otorowo. Chyba polka bardzo ładna buzia czarnulka zawsze szpilki i mini. Był ktoś?
Krajowa 92 Poznań-Gorzów Miejscowość Podrzewie przy drogowskazie na Otorowo. Chyba polka bardzo ładna buzia czarnulka zawsze szpilki i mini. Był ktoś?
Szwagry wróciła Madzia czy nie.
Zawsze jak jadę tą trasą to stoją. Chyba że pogoda jest nie zaciekawa.
A na kwilczu na ile procent coś jest ?
Nie wiem dawno nie jechałem tą trasą.
Dzięki wielkie a na Gronsko ?
Zobacz w kierunku Kwilcza
Ruchac chce !! Wie ktoś czy coś stoi ?
Bzykacz !? Orientujesz się czy co kolwiek jest ?
Jakoś Madzi nie widziałem.
A dziś na gronsku coś jest ?mam chcice ze lo!
W piątek Magdy nie było
Madzia wróciła
Wczoraj stała jedna w Gronsku
Wie ktoś czy w okolicach pniew coś jest ? Mogą być nawet brzydkie Bułgarki!
Co dzieje się z Madzia?
okolice Pniew dziasiaj objechane-nic ciekawego tylko bułgaryny i to kiepskiej jakosci
Stoi Madzia?
Szwagry pokazało się coś. I czy wróciła już Madzia?
pewna masz jakieś namiary na Tą z szamo?
W Szamotułach jest fajna umawiasz się na telefon.34 lata cycki duże b.duze fajna dupa wysoka blondi w okularach i bierze 80 za komplet
Szwagry co słychać na trasie wróciła już Madzia?
Którą szwagry polecacie bo nie orientuje się jakie są tu u was. Bo w Szamotułach nędza.
Szwagry wróciła już Madzia.
Ma ktoś do jakiejś numer z okolic Pniew na Rypanko? Bo bułgarki to straszna lipa.
Szwagry czy stoi Madzia albo pojawiło się coś Nowego na Kwilcz. Dzięki
Jak tam chłopaki? Wróciła Madzia?
Szwagry Stoi jakaś Ciekawa? Czy same brzydkie?
Jak tam Panowie na trasie?
Wydaje mi się Panowie że jak nie ma Magdy, a stoją te brudaski to czas zacząć korzystać z [adres] lepsze dupy niż te bułgary tam są
Same pustki w pniewach, lwowku i okolicy