K92 Podrzewie
Krajowa 92 Poznań-Gorzów Miejscowość Podrzewie przy drogowskazie na Otorowo. Chyba polka bardzo ładna buzia czarnulka zawsze szpilki i mini. Był ktoś?
Krajowa 92 Poznań-Gorzów Miejscowość Podrzewie przy drogowskazie na Otorowo. Chyba polka bardzo ładna buzia czarnulka zawsze szpilki i mini. Był ktoś?
Witam Stoi coś? Da ktoś jakieś relacje co i jak? Pozdro
ma ktos nr do magdy?
A jakieś namiary podasz ?
No i to nie jedna wystarczy dobrze poszukac
ARIEL jest jakaś z szamotul?
No pewnie ze madzie
Klijent magdeczy bułgare ?
Dzis okolo 11 owiedziem pannę mila rozmowna polecam 50zl 60zl 90zl
A ta Magda daje cipke do wylizania? Daje 200zl jak by co.
Jak sytuacja Panowie?
Nie staje mu więc boli go że inni pukają
Nono a co ty taki wkurwiony? niech sobie stoją panienki,nie musisz korzystac
Wszyscy jebane Psy!!!wy kurwiarze!!!!ciekawe co żony na to..oj będę jeździł i będę filmowal i będę wysyłał do zon..!!!!Psy jebane i gnoje!!!Pierdolone!!!
W szamotulach tez jest spoko spotyka sie na telefon
Szwagry stoi ta blondi czy to jakaś ściema?
daj znac kolego jak bedziesz widział ta blondynke ze stoi
Magda cały czas otorowo. Ostatnio widziałem tam blondynke która szła wzdłuż ulicy. Z 180cm bardzo długie nogi szła poboczem z tego motelu do zjazdu na otorowo. Nie wiem czy ona też stoi z Magdą? Była bardzo piękna
Szwagry Stoi coś ? Dacie znać Co , gdzie i jaki ?
Siemanko stoi coś Ciekawego w stronę Poznania ?
magda dzisiaj byla
Czyli na otorowie już nikt nie stoi?
Dziś przy niedzieli będzie jakaś stała?
i co szwagry magda stoi bo cos jej nie widac
sorry magdzius pomylilem sie za szybko njechalem tak myslalem bo ostatnio cie nie bylo
,,,,,,,,,,,,,,,,,,
magda stoi teraz w miczewie kolo kornika
A wiecie może gdzie teraz stoi Magda? Kiedyś spotkałem ja pod Kórnikiem a teraz? A w Pniewach coś stoi? Polki czy Bulgary?
Uoo są tam panny w ogóle ?
Madzi to juz dawnoje niet.musicje gdje indjej innoje kierunek
Ktoś widział Madzie? Bo bym chciał jutro podjechac a nie wiem czy jest sens się wybierac?