Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Nono
0

Wszyscy jebane Psy!!!wy kurwiarze!!!!ciekawe co żony na to..oj będę jeździł i będę filmowal i będę wysyłał do zon..!!!!Psy jebane i gnoje!!!Pierdolone!!!

 
heh
0

Magda cały czas otorowo. Ostatnio widziałem tam blondynke która szła wzdłuż ulicy. Z 180cm bardzo długie nogi szła poboczem z tego motelu do zjazdu na otorowo. Nie wiem czy ona też stoi z Magdą? Była bardzo piękna

 
Przejezdny
0

A wiecie może gdzie teraz stoi Magda? Kiedyś spotkałem ja pod Kórnikiem a teraz? A w Pniewach coś stoi? Polki czy Bulgary?

Zaloguj / zarejestruj