Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Onon
0

Stan na Dziś, godz 14: Sękowo - Pniewy: stała Magda na swojej miejscówce, potem, koło MC dwie bułgary, jedna wyglądała na dobrą dupe, od Pniew w kierunku autostrady na K92 w Gronsku też dwie bułgary i też jedną fajna młoda,, chociaż jadąc autem może wydawać się różnie a z bliska być źle. Jak ktoś był niech oceni. Pozdro Panowie

 
Onon
0

Stan na Dziś, godz 14: Sękowo - Pniewy: stała Magda na swojej miejscówce, potem, koło MC dwie bułgary, jedna wyglądała na dobrą dupe, od Pniew w kierunku autostrady na K92 w Gronsku też dwie bułgary i też jedną fajna młoda,, chociaż jadąc autem może wydawać się różnie a z bliska być źle. Jak ktoś był niech oceni. Pozdro Panowie

 
onn
0

@Artur91: https://www.google.pl/maps/@[nr][nr]3a,75y,180h,90t/data=!3m6!1e1!3m4!1sWwlE5Of9RHyxw3Ax7rhTUg!2e0!7i13312!8i6656

 
holender
0

ja z magdą rozmawiałem to zaczeła nową prace w lidlu i ze bęndzie stała od czasu do czasu szkoda brakuje jej

 
Kiki
0

Panowie czy stoji nasza Madzia z którą się jechało za PGR w polane i robiło się co chciało ona była codowna na wszystko pozwalala. Czy ona jeszcze jest po prawej stronie przed hajduczkiem jadąc od strony poznania. Dziękuję i czekam na odp

 
Serv
0

A jak z miejscówka ok ? warto na lodzika jechac ? lodzika bez robi ? Widziałem ze jest wieksza babka starsza dlatego taka pizda :)

 
Alfa
0

Jeśli chodzi o lodzika to perfekt a jeśli chodzi o sex to porażka, ma pizdę tak lużna że nic nie czujesz ale na + że nie patrzy na zegarek.

 
Serv
0

Zajechałem dziś do tej kobiety i pytam czy ma na imie Madzia ona że tak. Chwile z nia pogadałem, faktycznie jest z Poznania. Nie ma juz FB i [adres]a bo dyskretnie podpytałem. Numeru tel nie ma i juz nie daje. Madzia to starsza kobieta (nie stara), sympatyczna z twarzy i z rozmowy. Ciało troszke srednie. widać brzuszek i kobieta więkasz ale nie gruba. Serwis to sex 60zl, lodzik 50zl, lodzik bez 80zl ale bez finału w buzi. Mozna na hotel na 1h - 200zl plus hotel chyba 50zl o ile pamietam. Miejscówki ma ponoc rożne i są ok. Pewnie przyjadę jak bede miał czas.

Zaloguj / zarejestruj