K92 Podrzewie
Krajowa 92 Poznań-Gorzów Miejscowość Podrzewie przy drogowskazie na Otorowo. Chyba polka bardzo ładna buzia czarnulka zawsze szpilki i mini. Był ktoś?
Krajowa 92 Poznań-Gorzów Miejscowość Podrzewie przy drogowskazie na Otorowo. Chyba polka bardzo ładna buzia czarnulka zawsze szpilki i mini. Był ktoś?
Stała Magda na swoje miejscówce dziś.
Stan na Dziś, godz 14: Sękowo - Pniewy: stała Magda na swojej miejscówce, potem, koło MC dwie bułgary, jedna wyglądała na dobrą dupe, od Pniew w kierunku autostrady na K92 w Gronsku też dwie bułgary i też jedną fajna młoda,, chociaż jadąc autem może wydawać się różnie a z bliska być źle. Jak ktoś był niech oceni. Pozdro Panowie
Stan na Dziś, godz 14: Sękowo - Pniewy: stała Magda na swojej miejscówce, potem, koło MC dwie bułgary, jedna wyglądała na dobrą dupe, od Pniew w kierunku autostrady na K92 w Gronsku też dwie bułgary i też jedną fajna młoda,, chociaż jadąc autem może wydawać się różnie a z bliska być źle. Jak ktoś był niech oceni. Pozdro Panowie
Cisza od dłuższego czasu.
Cisza od dłuższego czasu.
Madziu od której stoisz
Madziu od której stoisz
Może opisać ktoś jak sytuacja z Divami w tej okolicy?
Gdzie jest miejscówka Magdy ? Ma ktoś jakąś fotkę ?
@Artur91: https://www.google.pl/maps/@[nr][nr]3a,75y,180h,90t/data=!3m6!1e1!3m4!1sWwlE5Of9RHyxw3Ax7rhTUg!2e0!7i13312!8i6656
@onn: Dzięki za fotkę i namiary ! ;)
czy ktos moze opisac jak wyglada panna ktora siedzi w czerwonym aucie na zatoczce chyba citroen koło drogi? warto?
Na Podrzewiu cisza ale za w strone McDonalda po lewej stała.
dzisiaj Magda obecna na swoim postoju,reszta miejscówek w okolicy Pniew pusta,przejazd ok 15stej
Stoi coś tam?;)
Może latem coś się pokaże :)
ja z magdą rozmawiałem to zaczeła nową prace w lidlu i ze bęndzie stała od czasu do czasu szkoda brakuje jej
Panowie czy stoji nasza Madzia z którą się jechało za PGR w polane i robiło się co chciało ona była codowna na wszystko pozwalala. Czy ona jeszcze jest po prawej stronie przed hajduczkiem jadąc od strony poznania. Dziękuję i czekam na odp
Stoisz dzisiaj ? Wpadłbym ok. 15-15:30 na komplet. Jaka cena w ogóle chłopaki ? Robi loda bez gumki i połyka ?
A jak z miejscówka ok ? warto na lodzika jechac ? lodzika bez robi ? Widziałem ze jest wieksza babka starsza dlatego taka pizda :)
Madzia jest super mi pasuje najlepsza w okolicy.
Jeśli chodzi o lodzika to perfekt a jeśli chodzi o sex to porażka, ma pizdę tak lużna że nic nie czujesz ale na + że nie patrzy na zegarek.
Ktos moze napisze opinie czy warto
22 godz. A Magda nadal stoi o tej porze?
stoi teraz z pizdą na wierzchu
Jak się teraz ubiera?
Stoi
Witam. Czy stoi jeszcze tam Madzia?
jest niezla ale luzna juz emerytura
Zajechałem dziś do tej kobiety i pytam czy ma na imie Madzia ona że tak. Chwile z nia pogadałem, faktycznie jest z Poznania. Nie ma juz FB i [adres]a bo dyskretnie podpytałem. Numeru tel nie ma i juz nie daje. Madzia to starsza kobieta (nie stara), sympatyczna z twarzy i z rozmowy. Ciało troszke srednie. widać brzuszek i kobieta więkasz ale nie gruba. Serwis to sex 60zl, lodzik 50zl, lodzik bez 80zl ale bez finału w buzi. Mozna na hotel na 1h - 200zl plus hotel chyba 50zl o ile pamietam. Miejscówki ma ponoc rożne i są ok. Pewnie przyjadę jak bede miał czas.
jest dzisiaj cos ciekawego?
Ta druga czarna to Madzia. Jest najlepsza w swojej klasie.