K92 Podrzewie
Krajowa 92 Poznań-Gorzów Miejscowość Podrzewie przy drogowskazie na Otorowo. Chyba polka bardzo ładna buzia czarnulka zawsze szpilki i mini. Był ktoś?
Krajowa 92 Poznań-Gorzów Miejscowość Podrzewie przy drogowskazie na Otorowo. Chyba polka bardzo ładna buzia czarnulka zawsze szpilki i mini. Był ktoś?
Stoi tam jakaś brunetka I kawałek dalej po lewej czarnulka obie ładne! Korzystał ktoś!? Jakie mają ceny!?
Stoi ta Madzia tam ?
Nawet za 40 pociagnie ale trzeba dobrze rozmawiać bo taka kur...we trzeba szanowac
Jak wygląda Madzia ?
Jaki ma cennik ta Madzia ?
Jest madzia! Widziałem ja pół godziny temu 100% że to jest ona.
Lodzik-50 zł Sex-60 zł Komplet 80-100 zł
A możesz napisać jaki ma cennik ?
Byłem w sobote u Madzi po dwu letniej przerwie i powiem wam ze warto :) nadal klasa :)
Stoi kilka czarnulek od lasku za macdonaldem do bolewic, czy magda to ta w strone bolewic ?
Jest Madzia :)
Kiedyś taka Julita blondi stał lata 2000/1 może 98,99 ktoś kojarzy ??
Szwagry jest Magda czy sama Bułgaria na trasie tam ?
Jeśli Magda to kobieta o ciemnej cerze, paląca papierosy, z ciemnymi włosami, całkiem ładna to chyba wróciła
Kto stoi tam teraz ta młoda bułgarka czy Magda???
Ktoś widział Magdę? Czy to bujda że wróciła?
Jest Madzia czy same bułgarki ?
Przecież to nie jest tak że Magdę przepędziły bułgary. Oni wszyscy należą do jednej "firmy" i nie zarządza tym jakiś sołtya kwilecki tylko zapewne właściciel któregoś z hoteli albo większy bos który trzyma na tym łapę.
Co tam w trasie 92 szwagry ?
Ja tam zony nie mam. Sam se mieszkam i robie co che. Ile bieze za lizanie cipki?
Tak możesz lizać pewnie. Ja to lubię bo podnieca mnie cipka która jest doświadczona i często używana :-) Najlepiej z Magdą do hotelu tylko wtedy musisz wymyślić co powiedzieć żonie że wrócisz 3 godziny później do domu. Wiadomo stara czeka z obiadem i liczy że młodych weźmiesz na spacer a wieczorem trzeba mieć siłę gdy stara owłosiona grubaska zacznie cię ujeżdżać xD Jeśli to prawda że Magda wróciła to super. Ma luźną cipkę ale jebać się umie xD
Madzia daje cipke do wylizania?
Madzia jest ?
Koledzy co polecacie w Pniewach ?
Szwagry stoi dzisiaj Madzia?
Anakonda napisz kiedy będzie Madzia.Dzięki
Dziś też była co do jej konta sory nie kazała przekazywać
Kolego jaki ma nick na [adres]ie . Bym sobie skorzystał
Anakonda daj namiar na nią na fb
Rozmawiałem z nią ma dwa dni wolne od pracy to dlatego tu jest mam ja w znajomych na Facebooku i instagrmie więc ogólnie wiem co i jak