K92 Podrzewie
Krajowa 92 Poznań-Gorzów Miejscowość Podrzewie przy drogowskazie na Otorowo. Chyba polka bardzo ładna buzia czarnulka zawsze szpilki i mini. Był ktoś?
Krajowa 92 Poznań-Gorzów Miejscowość Podrzewie przy drogowskazie na Otorowo. Chyba polka bardzo ładna buzia czarnulka zawsze szpilki i mini. Był ktoś?
Magdy nie ma. Dzisiaj jedyna jaka stała w okolicy to za Kwilczem kilka kikometrów w stronę Skwierzyny Blondynka co stoi na przystanku autobusowym to wszystko...Było sporo remontów na tej trasie może Panie to przestraszyło?
Szwagry stoi Madzia bo jeździłem 3 dni pod rząd i pusto .
Szwagry stoi dzisiaj Madzia?
Od strony Kwilcza dzisiaj rumunka stała
Dajcie znak co taka cisza jest coś ???
witam,napiszcie panowie czy jest sens jechac w okolice Pniew?czy stoi cos interesującego?
Stoi jakaś Diva?
Hej szwagry polecacie coś? Stoi coś wogole czy pusto??
Stoja jakieś panny w okolich Pniewy Lwówek w niedziele
Stoi coś? Bo jechałem i nie było panienek.
A ktoś był w stronę Lwówka tam niby jest też Polka z bardzo dużym biustem
Do 17 ona ma duży ruch musisz postać chwile na drodze bo pewnie jest z klientem. Jak jej nie ma to chwile czekam i przyjeżdża.
do której najpóżniej magda jest ???? bo nie mogę nigdy jej zastać
Tak stoi
magda stoi w niedziele?????
Cennika młodej nie znam
Na Gorzów i Lwówek coś jest ?
Rudy- co to za młoda? Cennik? Jak było z nią? Gdzie stoi dokładnie,?
Na skręt na otorowo jedna łania potem moda ciapata i kolo lasku za mc Donalda stoji starsza ciapata
Witam szwagry. Jak tam z Divami? Stoją? Bo widzę że drogi robią, więc nie chcę na darmo jechać. Z góry dzięki za info pozdro
dzięki , a jak droga na Lwówek i Gorzów ?
Stoi cos dzisiaj????
Tak za mc Donalda. Stoji starsza rumunka potem chemno mloda ciapata dalej w stronę poznania po lewej za hajduczkiem polka i to jest prawdziwa dziwka ktora ciągnie jak automat i bzyka sie jak opętana małolata. Polecam i dalej juz nic nie stoj.
Szwagry co tam słychać na 92 ?
chodzi o ten hajduczek ??? a jak wygląda to czasowo i cenowo????
Jest codziennie tylko ma dużo pracy musisz czekać bo albo jest za boiskiem albo biorą ja na hotel
tylko ze nikogo tam teraz nie ma
ta sama co na google street view
Jest madziula ?
nic już nie czuć ? a to jest ta sama co na google maps ???