Poniżej najlepiej oceniane komentarze dotyczące prostytutek lub samych miejsc.
Nudzisz się, albo czekasz na obsługę? Zobacz najlepsze opinie jakie ludzie napisali w ostatnim czasie na temat tirówek.
@Krzysiek50: nicka nie musisz zmieniać bo i tak wiadomo że to Ty piszesz po kilka komentarzy z różnych nicków. Widać po kolorze. Jak ci strona nie odpowiada to wypierdalaj na strone radia maryja
@Wolwo: Mitomanie już widzę jak Paulina ci się żali że ma słaby ruch!!!!!! Można pęknąć ze śmiechu! Ruch ma teraz rekordowy i tylko przechodzi z auta do auta! Zawiść zżera konkurencję bo Paulina to nr 1 w Szczecinie i wypisujecie te żałosne komentarze ,na które nikt rozgarniety sie nie nabiera. Wystarczy podjechać na Bobryk i sie przekonac. Fakty mówia same za siebie.
Panowie byłem raz tylko na chwile i nie korzystałem ale widziałem taką wysoką spieta w kitke na szpilkach no z daleka 10/10 miał ktos bliższy kontakt i się wypowie ?
Byłem na lodzie u czarnej przy wiadukcie. Jak mi zaczęła ciągnąć, myślałem, że wyrwie małego z korzeniami. Mówię wolniej. Ona na to że ma 6 minut. No żesz kurwa. Chuj mi zaczął opadać. Nie mogłem skończyć. Chciałem odpuścić. Ta nie daje za wygraną i mówi, chcesz bez gumy? Samobójcą nie jestem. Rozebrała się i zaczęła brandzlować swoją cipkę. Zwaliłem sobie i jakoś poszło. Po tej akcji chuj mnie bolał jeszcze przez pięć dni.
@Kokkot: Onaniści skończcie pierdolić non stop: Panowie będzie coś? Stoi coś dzisiaj? Itp...itd...weź kurwa siądź w auto pojedź sprawdź. Będzie stała bierz i ruchaj. To jest forum gdzie stoją a nie czy stoją.
@Norek: w szpitalu pracujesz ? Jako salowy mamy rozumieć ? Wstydził byś się takie byki ortograficzne robić . Najpierw proponuje lekturę słownika a potem pouczanie innych.
Długo mnie nie było na mieście i powiem że bajkopisarzy na temat Jadźki przybyło...
Ona sama dalej sexy, chociaż przydałaby się jakaś konkurencja bo brakuje tej rywalizacji o klienta co z przed lat. Kiedyś jak jechałem Damrota do Powstańców to co 10 metrów stała laska i było w czym wybierać👍💪. Teraz z powodu jej braku Jadzia wybiera klienta a nie klient Ją! Ale zauważyłem nie dawno że pod nie obecność królowej pojawiła się konkurencja Skodą na Krakowskich tablicach i muszę powiedzieć że lodzik mógł konkurować... do tego niezła dupa niczym latynoska👍 Cycek to takie dobre 4 więc dalej tak będzie to Jadzia odda koronę przez KORONĘ 😜